Trend Gelinlik

E-posta Gönder

Trend Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Trend Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Trend Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Trend Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Trend Gelinlik Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz modaevimizde 22 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Ulviye Aslan’ın kurucusu olduğu mağazamız içerisinde özel dikim, hazır model, kiralama, abiye nişanlık, ve toptan satış seçeneklerimizle Trend Gelinlik etiketiyle size yardımcı oluyoruz.

Uzun yıllardır moda sektöründe bulunan profesyonel bir ekibiz. Özel tasarımlarımızla birbirinden farklı ve istediğiniz gibi görüneceğiniz gelinlikleri karşınıza çıkarıyoruz. İşimizi büyük bir aşkla yapıyor ve el emeği işçiliği olan tasarımlarımızla bunu size oldukça iyi bir şekilde yansıttığımızı düşünüyoruz. Düğününüzde kusursuz görünen bir gelin olmanız için ihtiyacınız olan her aksesuarı bünyemizde bulunduruyoruz. Tüm bunlara ek olarak özel günleriniz için istediğiniz stilde bir elbise modelini Trend Gelinlik içerisinde bulmanızı veya diktirmeniz için de kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Mağazamızın ismine yakışır şekilde en trend modelleri, yılın öne çıkan tarzlarını yakından takip ederek modaevimiz içerisinde mutlaka bulunduruyoruz. Geniş ürün yelpazemize ek olarak her çeşit kumaşın kullanıldığı gelinlik modellerimizle de ister şık isterseniz de klasik görünüme sahip bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Dantelleri modellerimiz üzerinde bolca kullanarak zarif gelinler kervanına katılmanızı arzuluyoruz.

Kişiye özel bir şekilde özel dikimler yapıyoruz. Kararsızlık yaşayan gelin adaylarımıza da gereken noktalarda doğru tavsiyeler vererek yol göstermeyi ihmal etmeyen bir ekibiz. Kararlı bir gelin adayıysanız ise sizi dinliyor ve ne istediğinize dikkatli bir şekilde kulak veriyoruz. Sizin zevkleriniz doğrultusunda çizimler yapıyoruz. Detaycı bir şekilde yaklaşarak sizi tamamen özgür bırakıyoruz. Klasik, modern koleksiyon, balık model ve tesettür gelinliklerimizle herkese uygun bir içerikte hizmet sunuyoruz. Gelin taçları, el çiçeği, duvak ve bolero gibi aksesuar hizmeti de sunarak düğüne ve geline dair tüm ayrıntıları eksiksiz bir şekilde size temin ediyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer alan yerimizi ziyarete gelmeden önce sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle tanışmak için randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yavuz Selim Cad. No:11/ 1 Fatih

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Trend Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.