Gelinlik İstanbul

Swan Gelinlik

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Swan Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Swan Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Swan Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Swan Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Swan Gelinlik gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Swan Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Swan Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Swan Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Swan Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Swan Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Swan Gelinlik, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Swan Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Swan Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Swan Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Swan Gelinlik pazar günü hizmet vermiyor.

Swan Gelinlik Hakkında

Belki de yıllardır hayallerinizi süsleyen o beyaz gelinliği giyeceğiniz büyük gün yaklaşıyor. Düğün gününüz yaklaşırken siz hala hayalinizdeki gelinliği bulamadıysanız üzülmenize hiç gerek yok. Çünkü hayalinizdeki gelinliğin adresi Swan Gelinlik!

Biz özgün tasarımları ve kaliteli hizmet anlayışıyla gelinlik modasına yeni bir soluk katmayı hedefliyoruz. Bünyemizde çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında uzman modacılardan oluşuyor. Bu profesyonel modacılarımızla işimizi aşkla yapıyor, birbirinden güzel tasarımlarımızla bizi tercih eden her kadının mağazamızdan mutlu ayrılmasını sağlıyoruz.

Mağazamızda oldukça çeşitli gelinlik modelleri ile hizmet veriyoruz. Vücut yapınız, düğün mekanınız, tarzınız, düğün konseptiniz ne olursa olsun mağazamızda size göre bir gelinlik mutlaka bulunuyor. Prenses model, tesettür gelinlik, bohem gelinlikler gibi her geline uygun gelinliğin en güzel örnekleri ile hizmet veriyoruz.

Gelinliklerimizin modelleri kadar kullandığımız kumaşlara ve el işçiliğine de oldukça önem veriyoruz. Gelinliklerimizi sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanarak hazırlıyoruz. Profesyonel modacılarımızla da gelinliklerimizin her birinde kusursuz bir el işçiliği sergiliyoruz. Bu sayede gelinliklerimizin her detayıyla üzerinizde kusursuz durmasını sağlıyoruz.

Özel dikim gelinliklerimizde öncelikle sizin hayalinizdeki gelinliği tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her vücut tipindeki kadına kusursuz bir şekilde oturacak gelinlikler üretebiliyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde gelinliğinizdeki her detay içinize tam olarak sinmeden işimizi bitmiş saymıyoruz.

Mağazamızdaki nişanlık ve kaftan modellerimizde de gelinliklerimizde olduğu kadar titiz bir çalışma yürütüyoruz. Her çeşit elbisede özel dikim hizmeti veriyoruz. Ayrıca hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı kalmıyor, düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak porselen makyaj hizmeti de sunuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Swan Avcılar gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz moda aşkımız ve profesyonel dokunuşlarımızla sizi hayalinizdeki gelinliğe kavuşturmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Mustafa Kemalpaşa Mah.İstiklal Cad. No:76

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.