Serap Gelinlik

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Serap Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Serap Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Serap Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Serap Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Serap Gelinlik Hakkında

40 yılı aşkın süredir moda sektörünün en güzel ve özel alanlarından biri olan gelinlik ve özle gün kostümleri üzerine faaliyet gösteriyoruz. Yıllarca sektörde farklı tecrübe ve deneyimler elde ettikten sonra kendi markamızı kurmaya karar verdik ve mağazamızı büyük bir hevesle açtık. Çok da iyi oldu, kısa zaman içerisinde gerek kaliteli hizmetlerimiz gerekse güler yüzlülüğümüz sayesinde kendimizi kanıtladık ve hedef kitlemizi oluşturduk. Günümüzde hâlâ faaliyetimizi sürdürdüğümüz mağazamız Serap Gelinlik İkitelli’de bulunuyor. İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi başta olmak üzere hemen her yerinden kolayca ulaşılabiliyoruz.

İki katlı mağazamızda hem üretim hem de satış yapıyoruz. Her zevke hitap edebiliyoruz çünkü çok fazla seçenek sunuyoruz. Hem kendi tasarımlarımız hem de farklı güncel kreasyonlardan özenle seçtiğimiz hazır modellerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu konuda size mağazamızın güler yüzlü ve tecrübeli satış danışmanları yardımcı olacaktır. Eğer aradığınızı bulamadığınızı düşünürseniz veya daha önce hiç kimse tarafından görülmemiş bir gelinlikle dünyaevine girmek isterseniz o halde size başka bir seçenek daha sunabiliriz, özel dikim.

Tamamen sizin istekleriniz ve beklentileriniz baz alınarak tasarlanacak gelinliğinizde pek çok detaya da dikkat ediyoruz. Vücut tipiniz, beden ölçüleriniz, kişisel tarzınız, istediğiniz kesim ve varsa örnek bir model. Tüm bunları göz önünde bulundurarak gelinliğinizi ortaya çıkarıyor, sadece birkaç provada dikerek teslim ediyoruz. Kaliteli kumaşlar ve danteller kullanıp el emeği gösterdiğimizden şüpheniz olmasın.

Gelinlik haricinde nişan merasimleri ve kına geceleri için de hizmet veriyoruz. Günün modasına uygun, birbirinden renkli ve gösterişli kınalık ve nişanlıkları bizde bulabilirsiniz. Bindallı veya kaftanlar da dahil kiralama ve satış seçeneğine sahipsiniz. Hepsi ve daha fazlası için İkitelli Serap Gelinlik sizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk, İkitelli Cd No:131, 34307 Küçükçekmece/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.