Serap Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Küçükçekmece, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Eldiven

Önerilen Firmalar

Gülnaz Yıldırım Gelinlik
25 4

Bağcılar

Gülnaz Yıldırım Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
VZN Moda & Gelinlik
25 3

Arnavutköy

VZN Moda & Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Elif Aygün Atelier
25

Bakırköy

Elif Aygün Atelier

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

40 yılı aşkın süredir moda sektörünün en güzel ve özel alanlarından biri olan gelinlik ve özle gün kostümleri üzerine faaliyet gösteriyoruz. Yıllarca sektörde farklı tecrübe ve deneyimler elde ettikten sonra kendi markamızı kurmaya karar verdik ve mağazamızı büyük bir hevesle açtık. Çok da iyi oldu, kısa zaman içerisinde gerek kaliteli hizmetlerimiz gerekse güler yüzlülüğümüz sayesinde kendimizi kanıtladık ve hedef kitlemizi oluşturduk. Günümüzde hâlâ faaliyetimizi sürdürdüğümüz mağazamız Serap Gelinlik İkitelli’de bulunuyor. İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi başta olmak üzere hemen her yerinden kolayca ulaşılabiliyoruz.

İki katlı mağazamızda hem üretim hem de satış yapıyoruz. Her zevke hitap edebiliyoruz çünkü çok fazla seçenek sunuyoruz. Hem kendi tasarımlarımız hem de farklı güncel kreasyonlardan özenle seçtiğimiz hazır modellerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu konuda size mağazamızın güler yüzlü ve tecrübeli satış danışmanları yardımcı olacaktır. Eğer aradığınızı bulamadığınızı düşünürseniz veya daha önce hiç kimse tarafından görülmemiş bir gelinlikle dünyaevine girmek isterseniz o halde size başka bir seçenek daha sunabiliriz, özel dikim.

Tamamen sizin istekleriniz ve beklentileriniz baz alınarak tasarlanacak gelinliğinizde pek çok detaya da dikkat ediyoruz. Vücut tipiniz, beden ölçüleriniz, kişisel tarzınız, istediğiniz kesim ve varsa örnek bir model. Tüm bunları göz önünde bulundurarak gelinliğinizi ortaya çıkarıyor, sadece birkaç provada dikerek teslim ediyoruz. Kaliteli kumaşlar ve danteller kullanıp el emeği gösterdiğimizden şüpheniz olmasın.

Gelinlik haricinde nişan merasimleri ve kına geceleri için de hizmet veriyoruz. Günün modasına uygun, birbirinden renkli ve gösterişli kınalık ve nişanlıkları bizde bulabilirsiniz. Bindallı veya kaftanlar da dahil kiralama ve satış seçeneğine sahipsiniz. Hepsi ve daha fazlası için İkitelli Serap Gelinlik sizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak randevunuzu alabilirsiniz.

İletişim

Serap Gülsever

  • Adres: Atatürk, İkitelli Cd No:131, 34307 Küçükçekmece/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.