Şengül Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Şengül Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Şengül Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Şengül Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Şengül Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Şengül Gelinlik Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğününüzde her şeyin mükemmel olması için planlar yaptığınız bu süreçte gelinliğinizi belirlemek için sizi Şengül Gelinlik’e davet ediyoruz!

10 yılı aşkın süredir gelin adaylarının hayatlarının en önemli günlerinden birinde en güzel şekilde görünmeleri için çalışıyoruz. Bugüne kadar da bunu başarı ile yaptık. Misafir ettiğimiz ve düğününe hazırladığımız gelinlerin memnuniyetlerini görmek bizi çok mutlu ediyor. Bu mutluluğu şimdi de sizinle paylaşarak keyifli gecenize en uygun gelinliği bulmak istiyoruz.

Gelin yolunda aileniz ve dostlarınızdan oluşan kalabalığın karşısına çıktığınız ilk anda herkesin beğenisini kazanacak gelinliğinizi nasıl seçeceğiniz konusunda size yardımcı olabiliriz. Gelinliğinizi seçerken pek çok farklı detayı göz önünde bulunduruyoruz. Ancak bu detayları öğrenmeden önce sizi yakından tanımak için bir kahve içmeye bekliyoruz. Bu sohbetimizde tüm isteklerinizi öğreniyoruz ve kafamızda size uygun olabilecek gelinlik modelleri belirliyoruz. Sonrasında düğün salonunuzun koşullarına göre duvağınızın ve gelinliğinizin uzunluğuna karar veriyoruz. Fazla merdivene sahip bir salonda rahatça hareket edebilmeniz düğününüz için oldukça önemli. Sonrasında beden ölçülerinizi alıyoruz. Beden ölçülerinize en uygun gelinliği bulmak için bu adımda oldukça titiz davranıyor ve kalıbınızı çıkarıyoruz. Güzel bir gelinlik üzerinize tam oturmadığı sürece güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtamayacağı için bu adıma ekstra önem veriyoruz. 1 ila 3 provada gelinliğiniz düğün tarihinize hazır hale geliyor. Bu provalarda gelinliğiniz tamamen içinize sinene kadar üzerinde değişiklikler yapabiliriz. Şengül Gelinlik Fatih’te sahip olduğumuz çeşitli çiçeklerden gelinliğinize en uygun olanları tercih etme imkânına da sahipsiniz.

Hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız bu gecede gelinliğinizi Şengül Gelinlik’ten almak ve İstanbul gelinlik fiyatları içinden en uygun olanlara ulaşmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atikali Mahalesi Fevzipaşa Cad. Galeria Ülkü iş merkezi No:100 İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şengül Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.