Şengül Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Mediha Cambaz
345 1 3

Beşiktaş

Mediha Cambaz

1 haftadan az
Özel Dikim
Salon Tuğba Gelinlik
63 1

Gaziosmanpaşa

Salon Tuğba Gelinlik

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğününüzde her şeyin mükemmel olması için planlar yaptığınız bu süreçte gelinliğinizi belirlemek için sizi Şengül Gelinlik’e davet ediyoruz!

10 yılı aşkın süredir gelin adaylarının hayatlarının en önemli günlerinden birinde en güzel şekilde görünmeleri için çalışıyoruz. Bugüne kadar da bunu başarı ile yaptık. Misafir ettiğimiz ve düğününe hazırladığımız gelinlerin memnuniyetlerini görmek bizi çok mutlu ediyor. Bu mutluluğu şimdi de sizinle paylaşarak keyifli gecenize en uygun gelinliği bulmak istiyoruz.

Gelin yolunda aileniz ve dostlarınızdan oluşan kalabalığın karşısına çıktığınız ilk anda herkesin beğenisini kazanacak gelinliğinizi nasıl seçeceğiniz konusunda size yardımcı olabiliriz. Gelinliğinizi seçerken pek çok farklı detayı göz önünde bulunduruyoruz. Ancak bu detayları öğrenmeden önce sizi yakından tanımak için bir kahve içmeye bekliyoruz. Bu sohbetimizde tüm isteklerinizi öğreniyoruz ve kafamızda size uygun olabilecek gelinlik modelleri belirliyoruz. Sonrasında düğün salonunuzun koşullarına göre duvağınızın ve gelinliğinizin uzunluğuna karar veriyoruz. Fazla merdivene sahip bir salonda rahatça hareket edebilmeniz düğününüz için oldukça önemli. Sonrasında beden ölçülerinizi alıyoruz. Beden ölçülerinize en uygun gelinliği bulmak için bu adımda oldukça titiz davranıyor ve kalıbınızı çıkarıyoruz. Güzel bir gelinlik üzerinize tam oturmadığı sürece güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtamayacağı için bu adıma ekstra önem veriyoruz. 1 ila 3 provada gelinliğiniz düğün tarihinize hazır hale geliyor. Bu provalarda gelinliğiniz tamamen içinize sinene kadar üzerinde değişiklikler yapabiliriz. Şengül Gelinlik Fatih’te sahip olduğumuz çeşitli çiçeklerden gelinliğinize en uygun olanları tercih etme imkânına da sahipsiniz.

Hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız bu gecede gelinliğinizi Şengül Gelinlik’ten almak ve İstanbul gelinlik fiyatları içinden en uygun olanlara ulaşmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Atikali Mahalesi Fevzipaşa Cad. Galeria Ülkü iş merkezi No:100 İstanbul

Şengül Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!