Semih Doğruer Houte Couture

E-posta Gönder

Semih Doğruer Houte Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Semih Doğruer Houte Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Semih Doğruer Houte Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model

Semih Doğruer Houte Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Semih Doğruer Houte Couture Hakkında

En mutlu gününüz yaklaşıyor ve siz hâlâ doğru elbiseyi bulamadınız mı? Hiç endişe etmeyin; giydiğinizde kendinizi rahat, özgüvenli, güzel, mutlu ve de prenses gibi hissedebileceğiniz bir gelinliğe sahip olmanız işten bile değil! Eğer nasılını merak ediyorsanız gelin anlatalım!

Genç olmasına karşın gerek yeteneği gerekse vizyonu ile moda dünyasında kısa zamanda adını duyuran Semih Doğruer Nişantaşı’nda mağazasında sizi bekliyor. Burada baş tasarımcımızla birlikte işini en az onun kadar seven modacılar olarak profesyonel bir ekibiz. Sürekli olarak dünya modasını takip ediyoruz ve bunu bizimle özdeşleşmiş tarzımızla birleştirerek ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz.

Gelinlikler içinse hem kişiye özel tasarımlar hem de hazır modellerle çalışabiliyoruz. Mağazamıza gelip modellerimize göz atan gelinlerimiz eğer bir hazır model beğendiyse ona göre dikip teslim ediyoruz. Eğer tamamen kendine özgü bambaşka bir tasarım hayal ediyorsa da bu konuda onu memnun etmeyi rahatlıkla başarıyoruz.

Çok yönlü modacılar olarak elbette sadece gelinlik değil, geniş yelpazede bir tasarım ve üretim vizyonumuz var. Nişanlıklar, kınalıklar, kaftanlar, mezuniyet elbiseleri, abiyeler, kokteyl elbiseleri, isteme ve söz minileri gibi pek çok özel gün için de hanım efendilere hizmet veriyoruz. Yıllar içerisinde elde ettiğimiz başarılar sayesinde tüm Türkiye tarafından tanınan ve sevilen sanatçılarla, ünlülerle ve camiadan değerli şahıslarla da çalışma şansına eriştik. Hatta öyle ki Bülent Ersoy gibi bir diva ve Seda Sayan gibi bir sultanla sürekli olarak çalışıyor ve sahne şovlarında giydikleri kostümleri büyük bir özenle hazırlıyoruz.

Eğer tüm bunlarla ilgili merak ettikleriniz varsa ve bize ulaşıp bilgi almak isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın sağ tarafında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz şekilde doldurarak bize kolayca ulaşabilir, Semih Doğruer gelinlik fiyatları ile ilgili bilgi ve randevu alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Teşvikiye Mh. Hacı Emin Efendi Sk. No:27 D:4 Nişantaşı

 • E-posta

  E-posta Gönder

Semih Doğruer Houte Couture Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

a&c

Ayşe & Cihan

Düğün Tarihi: 03.09.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Semih'e bu site üzerinden ulaştım. İyiki de ulaşmışım. Gelinlik için tercih edilecek en iyi kişi. Hem gönlü güzel hem çok yetenekli. Gelinlik içime sinmedi diye herşeyi sil baştan yeniden yaptı ve herkes gelinliğime hayran kaldı. Giymeye doyamadım. Kusursuz bir işçilik çıkardı. Benim... devamı 

Gi

Gizem

Düğün Tarihi: 08.08.2015


İnanılmaz derecede tavsiye ederim.Düğünden sonra en az 20 kişiden telefon aldım gelinliğini nereden diktirdin diye.İşlerini kesinlikle çok iyi yapıyorlar.Gelinliğim yüksek bütçeli olmamasına rağmen harika bir iş çıkarttılar.Ünlülerle çalıştığı halde bile benimle çok güzel ilgilendi.Semih bu işi... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.