Gelinlik İstanbul

Semih Doğruer Houte Couture

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Ayşe & Cihan

Düğün Tarihi: 03.09.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Semih'e bu site üzerinden ulaştım. İyiki de ulaşmışım. Gelinlik için tercih edilecek en iyi kişi. Hem gönlü güzel hem çok yetenekli. Gelinlik içime sinmedi diye herşeyi sil baştan yeniden yaptı ve herkes gelinliğime hayran kaldı. Giymeye doyamadım. Kusursuz bir işçilik çıkardı. Benim gelinliğim... devam 

Semih Doğruer Houte Couture Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Semih Doğruer Houte Couture Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
5 hafta

Semih Doğruer Houte Couture Sıkça Sorulan Sorular

Semih Doğruer Houte Couture gelinlik fiyatları ne kadar?

Semih Doğruer Houte Couture gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Semih Doğruer Houte Couture gelinlik teslim süresi ne kadar?

Semih Doğruer Houte Couture gelinlik teslim süresi 5 hafta'dır.

Semih Doğruer Houte Couture kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Semih Doğruer Houte Couture 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Semih Doğruer Houte Couture aksesuar sağlıyor mu?

Semih Doğruer Houte Couture, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Semih Doğruer Houte Couture düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Semih Doğruer Houte Couture düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Semih Doğruer Houte Couture pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Semih Doğruer Houte Couture pazar günü hizmet vermiyor.

Semih Doğruer Houte Couture Hakkında

En mutlu gününüz yaklaşıyor ve siz hâlâ doğru elbiseyi bulamadınız mı? Hiç endişe etmeyin; giydiğinizde kendinizi rahat, özgüvenli, güzel, mutlu ve de prenses gibi hissedebileceğiniz bir gelinliğe sahip olmanız işten bile değil! Eğer nasılını merak ediyorsanız gelin anlatalım!

Genç olmasına karşın gerek yeteneği gerekse vizyonu ile moda dünyasında kısa zamanda adını duyuran Semih Doğruer Nişantaşı’nda mağazasında sizi bekliyor. Burada baş tasarımcımızla birlikte işini en az onun kadar seven modacılar olarak profesyonel bir ekibiz. Sürekli olarak dünya modasını takip ediyoruz ve bunu bizimle özdeşleşmiş tarzımızla birleştirerek ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz.

Gelinlikler içinse hem kişiye özel tasarımlar hem de hazır modellerle çalışabiliyoruz. Mağazamıza gelip modellerimize göz atan gelinlerimiz eğer bir hazır model beğendiyse ona göre dikip teslim ediyoruz. Eğer tamamen kendine özgü bambaşka bir tasarım hayal ediyorsa da bu konuda onu memnun etmeyi rahatlıkla başarıyoruz.

Çok yönlü modacılar olarak elbette sadece gelinlik değil, geniş yelpazede bir tasarım ve üretim vizyonumuz var. Nişanlıklar, kınalıklar, kaftanlar, mezuniyet elbiseleri, abiyeler, kokteyl elbiseleri, isteme ve söz minileri gibi pek çok özel gün için de hanım efendilere hizmet veriyoruz. Yıllar içerisinde elde ettiğimiz başarılar sayesinde tüm Türkiye tarafından tanınan ve sevilen sanatçılarla, ünlülerle ve camiadan değerli şahıslarla da çalışma şansına eriştik. Hatta öyle ki Bülent Ersoy gibi bir diva ve Seda Sayan gibi bir sultanla sürekli olarak çalışıyor ve sahne şovlarında giydikleri kostümleri büyük bir özenle hazırlıyoruz.

Eğer tüm bunlarla ilgili merak ettikleriniz varsa ve bize ulaşıp bilgi almak isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın sağ tarafında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz şekilde doldurarak bize kolayca ulaşabilir, Semih Doğruer gelinlik fiyatları ile ilgili bilgi ve randevu alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Teşvikiye Mh. Hacı Emin Efendi Sk. No:27 D:4 Nişantaşı

  • Haritadaki Konumu

    Semih Doğruer Houte Couture Yol Haritası

Semih Doğruer Houte Couture Yorumları (2)

Ayşe & Cihan

Düğün Tarihi: 03.09.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Semih'e bu site üzerinden ulaştım. İyiki de ulaşmışım. Gelinlik için tercih edilecek en iyi kişi. Hem gönlü güzel hem çok yetenekli. Gelinlik içime sinmedi diye herşeyi sil baştan yeniden yaptı ve herkes gelinliğime hayran kaldı. Giymeye doyamadım. Kusursuz bir işçilik çıkardı. Benim gelinliğim... devam 

Gizem

Düğün Tarihi: 08.08.2015

İnanılmaz derecede tavsiye ederim.Düğünden sonra en az 20 kişiden telefon aldım gelinliğini nereden diktirdin diye.İşlerini kesinlikle çok iyi yapıyorlar.Gelinliğim yüksek bütçeli olmamasına rağmen harika bir iş çıkarttılar.Ünlülerle çalıştığı halde bile benimle çok güzel ilgilendi.Semih bu işi... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.