Gelinlik İstanbul

Seher Butik Modaevi

Firma artık düğün yapmıyor
Seher Butik Modaevi

Seher Butik Modaevi Hakkında

Hayalini kurduğunuz gelinlik modelini gelin birlikte tasarlayalım! 15 yılı aşkın süredir bu sektörde başarılı işlere imzasını atmış Seher Butik Modaevi, düğün gününüzde muhteşem görünmenize yardımcı oluyor. O değerli günde tamamen içinize sinen bir gelinlikle konuklarınızın karşısına çıkmanız için isteklerinizle yakından ilgileniyor, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamaya çalışıyoruz.

Gelinliğinizin son halini gördüğünüzde yüzünüzde gülücükler oluşması ve modaevimizden memnun bir şekilde ayrılmanızı istiyoruz. Bu amaçla sektörde değişen trendleri yakından takip ediyor, hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Özel dikim imkanımızla tarzınıza ışık tutmak istiyor, profesyonel terzimiz aracılığıyla kişiliğinizi ortaya çıkaran özgün tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Bu süreçte beğendiğiniz gelinliğin fotoğrafını bize göstermeniz yeterli oluyor. Model seçiminiz ne kadar zor olursa olsun hayallerinizi sınırlandırmanıza asla izin vermiyoruz ve gelinliğiniz istediğiniz görünümü alana kadar çalışıyoruz. Tabii sahip olduğumuz tecrübeyle vücut yapınıza da dikkate alarak sizi doğru modellere yönlendirmeyi de ihmal etmiyoruz. İşte Kadıköy gelinlik modaevlerinden farkımız!

Bizi diğer modaevlerinden ayıran önemli bir özelliğimiz daha var! Annenizin veya kız kardeşinizin düğününüzde giyecekleri kıyafetleri de tasarlayarak yakınlarınızı mağaza mağaza abiye aramak derdinden kurtarıyoruz. Bitmedi! Gelinliğinizin tasarlarken bu gelinliğe hangi saç tasarımı uygun olur, hangi ayakkabıyı giyerseniz daha rahat edersiniz gibi konular için danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Gelinliğinizi teslim etme ve prova süreciniz tercih ettiğiniz gelinlik modeline göre değişiklik gösteriyor. Eğer özel dikim yaptıracaksınız; gelinliğinizi genellikle 2 ila 3 prova arasında teslim ediyoruz. Bu süreçte içinize sinmeyen herhangi bir detay olursa değişiklik yapabildiğimizi de belirtelim. Hazır modellerimizin teslimatı daha kısa sürede oluyor tabii ki. Seçimini yaptığınız hazır model gelinliği birkaç küçük dokunuşumuzun ardından hemen sahip olabiliyorsunuz.

Kendinizi özel hissedeceğiniz hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil elbette. Gelin diğer ayrıntıları bir kahve eşliğinde modaevimizde konuşalım! Kadıköy gelinlik fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Seher Butik Modaevi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
2 hafta

Seher Butik Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

Seher Butik Modaevi gelinlik fiyatları ne kadar?

Seher Butik Modaevi gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Seher Butik Modaevi ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Hayal edebileceğiniz bütün gelinlik modellerini gerçekleştirebileceğimiz tecrübe, donanım ve profesyonelliğe sahibiz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. İstediğiniz gelinlik modelini vücut yapınıza göre fikir verip yönlendiriyoruz. Vintage, bohem, prenses, balık, a kesim.. Bütün gelinlik modellerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz."

Seher Butik Modaevi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Seher Butik Modaevi gelinlik teslim süresi 2 hafta'dır.

Seher Butik Modaevi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Seher Butik Modaevi 3-5 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Seher Butik Modaevi aksesuar sağlıyor mu?

Seher Butik Modaevi, gelin buketi, eldiven, gelin kesesi, şapka, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Seher Butik Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Seher Butik Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Seher Butik Modaevi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Seher Butik Modaevi pazar günü hizmet veriyor.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Emine & Uğur

Düğün Tarihi: 14.09.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Seher hanımla hayalimdeki gelinliği beraber tasarladık ve adım adım her detayı konuşarak beraber sonuçlandırdık. Sonunda inanılmaz bir işe imza attığına şahit olduk. En özel günümde giydiğim gelinliğim emin ellerde olduğunu biliyordum, nişan elbisemi diktirirken kendisiyle sohbet etme şansı da... devam 

Dilara & Ulaş

Düğün Tarihi: 14.08.2020

Hayatımdaki en önemli anı benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Bütün fikirlerimi önemseyip, ilgi ve alakanızı eksik etmeden en güzelini sundunuz. Seher Hanım 'ın tecrübesine ve profesyonelliğine rahatlıkla güvenebilirsiniz. Her anlamda çok yardımcı oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür... devam 

Aslı

Düğün Tarihi: 19.10.2019

İyi ki lerimdensin Seher ablacım.. Provalarda bana kattığın tüm güzel değerler için artı teşekkür ederim <3 Bir çok şeyi farketmeme neden oldun... İyi ki varın, bir sene sonra dönüp dolaştığım yer sen oldun.. İyi ki de oldun :)))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.