Şafak Moda Evi

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Üsküdar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

New In Style Moda Evi
64 10

Kadıköy

New In Style Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Hülya Kılıçoğlu Wedding
186 10

Kadıköy

Hülya Kılıçoğlu Wedding

3 hafta
Özel Dikim
Zümra Bridal
87 10

Ümraniye

Zümra Bridal

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızdaki en özel günde nasıl görünmek istediğinize gelin birlikte karar verelim! Şafak Modaevi olarak yıllar süren yolculuğumuzu ilk günkü heyecan ve enerjiyle sürdürmeye devam ediyoruz. Mutlu birlikteliklerin ve sağlandığı düğünlerde şık imzalar atmak için sabırsızlanıyoruz!

Sektöre giriş yaptığımızda takvimler 1980’i gösteriyordu. İstanbul’da düğün olan tüm gelin adaylarının tarzına, vücut yapısına ve bütçesine hitap edebilmeyi amaçlayarak aile şirketimizi kurduk. İlk günden beri her detayda memnuniyetinizi sağlıyor, kusursuz hizmet ile bugünlerinizde “İyi ki” lerinizden biri oluyoruz. Deneyimlerimiz ise bizi Üsküdar gelinlikçilerinden farklılaştırıyor. Yeni hayatınızın başlayacağı bu özel günü sevdiklerinizin hayran bakışları arasında gerçekleştirmek için şık ve kaliteli gelinliklerimizi öneriyoruz.

32. kuruluş yılımız olan 2013 yılı ile birlikte de özel dikim gelinlik hizmetimiz ile faaliyet göstermeye başladık. Hayal ettiğiniz ya da kendinizi çok daha özgür ve rahat hissedeceğiniz gelinlikleri bizimle paylaştığınız anda çalışmalara başlıyoruz.

Profesyonel stilistlerimiz ile ürün kalitesi en iyi olan gelinliklerimizi sunarken düğün konseptinize, vücut yapınıza, düğün mekanınıza, saç ve makyajınıza da önem veriyoruz. Farklı gelinlik modellerimizi tasarlarken her detayda güveninize layık olacağımızı da garanti ediyoruz.

Zamanında teslimat, bizim en dikkat ettiğimiz konulardan biri. Modaevimize adım attığınız ilk andan itibaren tüm süreci uzmanlıkla yönetiyor, model belirlenmesi ve provalar dahil olmak üzere maksimum 1 ay içinde gelinliğinizi teslim ediyoruz.

Modaevimizde tamamen kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz. Bunun için isteklerinize, tarzınıza, zevklerinize ve düğün konseptinize önem veriyor, özel tasarımlarımız ile aklınızdaki tüm gelinlikleri ortaya titizlikle çıkarıyoruz.

Siz hayal edin, yaratıcı stilistlerimiz ile bu hayaliniz gerçeğe dönüşsün! Düğününüzde Şafak Modaevi farkını yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Neşe Şafak

  • Adres: Hakimiyet-i Milliye Cad. Mimar Sinan Çarşısı No:14

Şafak Moda Evi Yol Haritası

1 yorum


Le

Leyla

Düğün Tarihi: 13.09.2015

kişiye özel bir dikim oldu. Beğendiğimiz modeli gösterdim onlar diktiler. Çeşitlik açısından genişdi moda evi. Ben sade bir gelinlik tercih ettim. 4 provaya gitiim. 1,5 ay içerisnde hazırdı. İşlerini profesyonel yapıyorlar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!