Rüya Gelinlik Ve Modaevi

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Rüya Gelinlik Ve Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Rüya Gelinlik Ve Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Rüya Gelinlik Ve Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Rüya Gelinlik Ve Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Rüya Gelinlik Ve Modaevi Hakkında

Rüyalarınızdaki gelinliği, en ince ayrıntısına dikkat ederek, siz değerli gelinlerimize sunuyoruz. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için, tecrübeli ekibimizle birlikte uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Rüya Gelinlik Moda Evi ailesi olarak fikirlerinizi önemsiyoruz ve o muhteşem günde, her şeyin kusursuz olmasını istiyoruz. Gelinliğinizi, en kaliteli kumaşlarınızı kullanarak, en özenli şekilde dikiyoruz.

Her biri alanında uzman ve oldukça deneyimli ekibimiz sayesinde, siz değerli gelinlerimizin isteklerini sonuna kadar karşılamayı hedefliyoruz. Sıcak ve samimi ortamımızdan dolayı da, çekinmeden dilediğiniz her detayı sorabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Hazır modellerimiz arasında; prenses model, A kesim, balık model ve tesettür gelinlik gibi çeşitler bulunuyor. İstediğiniz bir tanesini deneyerek, size en çok neyin yakıştığını bulabilirsiniz. Eğer, hayalinizde bir gelinlik modeli varsa da buna öncelik veriyoruz. Sizin hayallerinizdeki gelinliği bulmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Özel dikim bir gelinlik tercih ediyorsanız; düğün konseptinize, düğün mekanınıza ve fiziksel özelliklerinize göre, sizin de fikirlerinizi alarak bir taslak gelinlik modeli oluşturuyoruz. Bunun üzerine; Fransız danteli, istediğiniz boyutta tafta, minik inciler veya taşlar da ekleyerek kişisel bir model oluşturuyoruz. Gelinliğinizi size, en geç üç prova sonrasında teslim ediyoruz. Kaliteli kumaşlarla zenginleştirilen bu gelinliğe, hayran kalacağınıza eminiz.

Her bütçeye hitap etmeye çalışıyoruz. Bunun için dilerseniz, gelinliğinizi satın almayıp kiralama imkanına sahipsiniz. Dilediğiniz bir gelinliği seçiyorsunuz, biz de onu, sizin vücut ölçülerinize göre düzenliyoruz ve teslim ediyoruz.

Rüya Gelinlik Moda Evi Ankara ekibi olarak, en mutlu gününüzde yanınızda olmak ve heyecanınızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Bize ulaşmanızı, dört gözle bekliyor olacağız!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.