Gelinlik İstanbul

Roses Modaevi

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Roses Modaevi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Roses Modaevi Özellikler

Özellikler
Özel dikim
Teslim Süresi
4 hafta

Roses Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

Roses Modaevi gelinlik fiyatları ne kadar?

Roses Modaevi gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Roses Modaevi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Roses Modaevi gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Roses Modaevi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Roses Modaevi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Roses Modaevi aksesuar sağlıyor mu?

Roses Modaevi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Roses Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Roses Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Roses Modaevi pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Roses Modaevi pazar günü hizmet vermiyor.

Roses Modaevi Hakkında

Müstakbel işinizle bir ömür boyu mutluluğa “sonsuza kadar evet” derken, kusursuz bir gelinliğin içinde güzelliğinizle ışıldamak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise sizi Roses Moda Evi’ne davet ediyoruz.

Biz işini aşkla yapan, profesyonel bir ekibimiz. Bizi tercih her gelini mutu bir şekilde mağazamızdan uğurlamak için her tarza ve vücut tipine uygun gelinlik modellerimizle hizmet sunuyoruz. Gelinlik modellerinin güzelliğini gösterenin el işçiliği olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle profesyonel terzilerimizle her bir işlemede ve dikişte titizlikle çalışıyoruz.

Hazır modellerimiz arasından tercih yapmak isterseniz; balık, prenses, vintage, 3 boyutlu ve diğer tüm modelleri mağazamızdan bulabilirsiniz. Tesettür gelinlik modellerimizde de kusursuz el işçiliğiyle, birbirinden güzel modeller sunuyoruz. Gelinlik seçiminde vücut tipinden, düğün mekanına kadar her çok etmen göz önünde bulundurulmalıdır. Bu nedenle gelinliklerimiz arasından seçim yapmakta zorlanırsanız, zevk sahibi ve profesyonel ekibimizle kusursuz gelinliği bulmanız konusunda size seve seve yardımcı oluyoruz.

Gelinliğinizin tamamen size özel bir tasarımla, sizin için dikilmesini isterseniz, alanında tecrübe sahibi terzilerimizle özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerinizde çalışmalara başlamadan önce, hayalini kurduğunuz gelinliği tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklara başlıyoruz. Sizin beklentilerinizin ötesine geçene kadar da çalışmaya devam ediyoruz.

Gelinliklerin yanında birbirinden güzel abiye, nişanlık ve kına gecesi elbiselerinde de hizmet veriyoruz. Böylece siz mağazamızda hayallerinizin gelinliğiyle buluştururken, sevdiklerinizi ve akrabalarınızı da muhteşem abiye modellerimizle kusursuz bir görüntüye kavuşturabiliyoruz.

Roses Modaevi İstanbul gelinlik mağazasında yeni evlenecek kadınların hayalleri gerçeğe dönüşüyor. Siz de düğününde hayallerindeki gelinlikle parıldayan şanslı gelinler arasına katılmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanındaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Menderes Cad. No:26 Daire: 3-4 Haznedar\İSTANBUL

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.