Roses Modaevi

E-posta Gönder

 • Güngören, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Roses Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Roses Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Roses Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim

Roses Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Roses Modaevi Hakkında

Müstakbel işinizle bir ömür boyu mutluluğa “sonsuza kadar evet” derken, kusursuz bir gelinliğin içinde güzelliğinizle ışıldamak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise sizi Roses Moda Evi’ne davet ediyoruz.

Biz işini aşkla yapan, profesyonel bir ekibimiz. Bizi tercih her gelini mutu bir şekilde mağazamızdan uğurlamak için her tarza ve vücut tipine uygun gelinlik modellerimizle hizmet sunuyoruz. Gelinlik modellerinin güzelliğini gösterenin el işçiliği olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle profesyonel terzilerimizle her bir işlemede ve dikişte titizlikle çalışıyoruz.

Hazır modellerimiz arasından tercih yapmak isterseniz; balık, prenses, vintage, 3 boyutlu ve diğer tüm modelleri mağazamızdan bulabilirsiniz. Tesettür gelinlik modellerimizde de kusursuz el işçiliğiyle, birbirinden güzel modeller sunuyoruz. Gelinlik seçiminde vücut tipinden, düğün mekanına kadar her çok etmen göz önünde bulundurulmalıdır. Bu nedenle gelinliklerimiz arasından seçim yapmakta zorlanırsanız, zevk sahibi ve profesyonel ekibimizle kusursuz gelinliği bulmanız konusunda size seve seve yardımcı oluyoruz.

Gelinliğinizin tamamen size özel bir tasarımla, sizin için dikilmesini isterseniz, alanında tecrübe sahibi terzilerimizle özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerinizde çalışmalara başlamadan önce, hayalini kurduğunuz gelinliği tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklara başlıyoruz. Sizin beklentilerinizin ötesine geçene kadar da çalışmaya devam ediyoruz.

Gelinliklerin yanında birbirinden güzel abiye, nişanlık ve kına gecesi elbiselerinde de hizmet veriyoruz. Böylece siz mağazamızda hayallerinizin gelinliğiyle buluştururken, sevdiklerinizi ve akrabalarınızı da muhteşem abiye modellerimizle kusursuz bir görüntüye kavuşturabiliyoruz.

Roses Modaevi İstanbul gelinlik mağazasında yeni evlenecek kadınların hayalleri gerçeğe dönüşüyor. Siz de düğününde hayallerindeki gelinlikle parıldayan şanslı gelinler arasına katılmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanındaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.