Nurcan Güven Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Vipgelinlik
385 7 9

Şişli

Vipgelinlik

3 hafta
Hazır Model
Nermin Saraylı Couture
102 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim
Güldeniz Gelinlik Moda Evi
34 2 3

Bağcılar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde, hayallerinizi süsleyen o bembeyaz gelinliğe sahip olmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size harika bir önerimiz var: Nurcan Güven Moda Evi. Siz değerli gelinlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz ve eşsiz bir hizmet sunuyoruz!

İstanbul Beyoğlu gelinlik firmaları arasında, sektörde uzun süredir varlığımızı sürdürüyoruz. Dolayısıyla, fazlasıyla tecrübe sahibi olduk. Bu sayede, siz değerli gelinlerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılayacağımızı düşünüyoruz. Siz de gelinliğinizi, güvenilir ellere emanet etmek isterseniz, doğru adrestesiniz! Düşlediğiniz gelinliğe kavuşmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Mağazamıza adım attığınız andan itibaren, sizi özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Öncelikle, sizinle sohbet ediyoruz ve nasıl bir gelinliği taşımak istediğinizi öğreniyoruz. Ardından; düğün yapacağınız mekan, konsept ve diğer detaylar hakkında bilgi alıyoruz. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, mağazamızda yer alan hazır model gelinlikler arasından, tarife uyan birkaç tanesini denemenizi rica ediyoruz. Bu gelinlikler arasında, tamamen içinize sinen ve kendinizi ait hissettiğiniz bir model olursa, ölçülerinize göre tadilat ettiriyoruz ve en kısa sürede size teslim ediyoruz. Hazır modeller arasında, aradığınızı bulamadığınızı düşünüyorsanız, özel dikim seçeneğimiz de bulunuyor.

İlk olarak, zihninizdeki gelinliği tarif etmenizi istiyoruz. Buna göre bir taslak oluşturuyoruz ve modeli belirliyoruz. Ardından; Fransız danteli, zarif inciler ve parıltılı taşlar gibi aksesuarlardan dilediğinizi ekleyebiliriz. Kaliteli kumaşlar kullanarak diktiğimiz bu gelinliği size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz. Böylece, hayallerinizi süsleyen gelinliğe kavuşmuş oluyorsunuz.

Siz değerli gelinlerimiz için verdiğimiz hizmetlerden bahsettik. Ayrıcalıklı ve kaliteden ödün vermeyen hizmetimizden yararlanmak ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylamak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

Nurcan Güven

  • Adres: Görkem Ayakkabı, Piyalepaşa Mah. Fatih Sultan Cad.,No 89, 34440 Beyoğlu/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!