Nil Gelinlik & Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Küçükçekmece, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Kuşak, Bolero, Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Mehtap Moda Evi
25 6

Avcılar

Mehtap Moda Evi

2 hafta
Abiye ve Nişanlık
Yase Gelinlik
25 10

Bakırköy

Yase Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Esin Arıcan Haute Couture
50 2 8

Şişli

Esin Arıcan Haute Couture

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gelinlik sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişimiz ile Nil Gelinlik Moda Evi çatısı altında biricik gelin adaylarımız ile buluşuyoruz. Evlilik hazırlığı sürecinizin en heyecanlı kısmı olan gelinlik seçiminizde size sunduğumuz çok sayıdaki seçeneklerimiz sayesinde hayalinizdeki gelinlik ile buluşmanızı sağlıyoruz.

Küçükçekmece'deki gelinlikçiler arasından hızla sıyrılmayı başaran ve sektörde fark yaratan firmalardan biri olmayı başardık. Başarı kaynağımız olarak mesleğimize olan tutkumuzu gösterebiliriz. En büyük motivasyon kaynağımızı ise gelinliğinize kavuştuğunuz o ilk ânda yüzünüzde oluşan mutluluğunuz oluşturuyor. Sahip olduğumuz deneyimleri her sene katlayarak çoğaltıyoruz ve size çok daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz. Başarımızın sürekliliği için ise kendimizi her zaman daha da geliştirerek; ülkemiz başta olmak üzere dünya üzerindeki son moda akımlarını yakından takip ediyoruz.

Her sene yükselen ivme ile değişen ve yeni eklenen gelinlik modellerini koleksiyonumuza entegre ederek size modern ve klasik tarzda pek çok alternatif model sunuyoruz. Böylece mağazamızda her yılın modasına uygun gelinliklerin yanı sıra modası hiçbir zaman geçmeyecek gelinlikleri de kolayca bulabiliyorsunuz. Firma olarak en sevdiklerimiz ise: modası asla geçmeyecek ve her yıla ve de her zevke hitap eden modellerimiz olmakta. Üstelik bu modeller her gelin adayının da kurtarıcı tercihi oluyor.

Hayallerinizi süsleyen o gelinliği mağazamızda bulamadıysanız inanın bu sizin için asla problem teşkil etmemeli. Çünkü özel dikim hizmetimizle bize hayallerindeki gelinliği anlatmanız ya da resmini göstermeniz halinde hemen tasarımı için kollarımızı sıvıyoruz ve provalara başlıyoruz. Sadece birkaç prova yetiyor gelinliğinizi hazırlamaya.

Siz de hayalini kurduğunuz gelinliğe sahip olmak istiyorsanız tercihinizi modaevimizden yana kullanabilirsiniz. Randevu oluşturmak ya da gelinlik fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Nilüfer Turan

  • Adres: Kemalpaşa Mh. Halkalı Cd. No:157/2 Sefaköy/Küçükçekmece /İst. (Garanti Bankası Üstü)Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.