Nil Gelinlik & Moda Evi

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Nil Gelinlik & Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nil Gelinlik & Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Nil Gelinlik & Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Nil Gelinlik & Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Nil Gelinlik & Moda Evi Hakkında

Gelinlik sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişimiz ile Nil Gelinlik Moda Evi çatısı altında biricik gelin adaylarımız ile buluşuyoruz. Evlilik hazırlığı sürecinizin en heyecanlı kısmı olan gelinlik seçiminizde size sunduğumuz çok sayıdaki seçeneklerimiz sayesinde hayalinizdeki gelinlik ile buluşmanızı sağlıyoruz.

Küçükçekmece'deki gelinlikçiler arasından hızla sıyrılmayı başaran ve sektörde fark yaratan firmalardan biri olmayı başardık. Başarı kaynağımız olarak mesleğimize olan tutkumuzu gösterebiliriz. En büyük motivasyon kaynağımızı ise gelinliğinize kavuştuğunuz o ilk ânda yüzünüzde oluşan mutluluğunuz oluşturuyor. Sahip olduğumuz deneyimleri her sene katlayarak çoğaltıyoruz ve size çok daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz. Başarımızın sürekliliği için ise kendimizi her zaman daha da geliştirerek; ülkemiz başta olmak üzere dünya üzerindeki son moda akımlarını yakından takip ediyoruz.

Her sene yükselen ivme ile değişen ve yeni eklenen gelinlik modellerini koleksiyonumuza entegre ederek size modern ve klasik tarzda pek çok alternatif model sunuyoruz. Böylece mağazamızda her yılın modasına uygun gelinliklerin yanı sıra modası hiçbir zaman geçmeyecek gelinlikleri de kolayca bulabiliyorsunuz. Firma olarak en sevdiklerimiz ise: modası asla geçmeyecek ve her yıla ve de her zevke hitap eden modellerimiz olmakta. Üstelik bu modeller her gelin adayının da kurtarıcı tercihi oluyor.

Hayallerinizi süsleyen o gelinliği mağazamızda bulamadıysanız inanın bu sizin için asla problem teşkil etmemeli. Çünkü özel dikim hizmetimizle bize hayallerindeki gelinliği anlatmanız ya da resmini göstermeniz halinde hemen tasarımı için kollarımızı sıvıyoruz ve provalara başlıyoruz. Sadece birkaç prova yetiyor gelinliğinizi hazırlamaya.

Siz de hayalini kurduğunuz gelinliğe sahip olmak istiyorsanız tercihinizi modaevimizden yana kullanabilirsiniz. Randevu oluşturmak ya da gelinlik fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kemalpaşa Mh. Halkalı Cd. No:157/2 Sefaköy/Küçükçekmece /İst. (Garanti Bankası Üstü)

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.