Mine Gelinlik & Moda Tasarım

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze

Önerilen Firmalar

Sara Moda Evi
130 3 23

Kadıköy

Sara Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Sude Yağmur Moda Evi
107 19

Kadıköy

Sude Yağmur Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim
Story Gelinlik
50 2 11

Ümraniye

Story Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Mine Gelinlik ve Moda Tasarım’da düşlerinizi süsleyen gelinliğe ulaşmanız için sizi bekliyoruz.

Profesyonel bir ekiple uzun zamandır moda ve gelinlik sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda istek ve arzularınızın yönlendirdiği şekilde özel dikimler yapıyoruz. Gelinlik seçimi için modaevimizi ziyaret ettiğinizde sizinle tanışıyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Sizden önce bizi tercih gelinlerimizle yaptığımız çalışmalardan bazı örnekler göstererek kalitemiz hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla isteklerinizi iyi analiz ederek pratik çözümlerimizle karşınıza çıkıyoruz.

Vücut ölçülerinizi alarak hem bedeninize hem de düğün konseptinize uygun gelinlikler dikiyoruz. Moda olan trendleri yakından takip ettiğimiz için gelinlik modeli konusunda ister bizim yönlendirmelerimizi isterseniz de aklınızda olan tasarım modellerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Tül, keten, koton, krep, ipek çeşitli gibi çok çeşitli kumaş yapılarının mevcut olduğu mağazamız içerisinde içinize sinen bir tercih yapabilirsiniz. Görüş ve istekleriniz dahilinde gelinlik modeliniz üzerinde işlemeler ve detaylar bulunduruyoruz. Sunduğumuz hizmetler sadece bununla sınırlı kalmıyor. Boyunuza, gelinlik stilinize ve düğün mekanınızın havasına göre uygun duvak modelleri de tasarlayarak kuğu gibi görünmenizi sağlıyoruz. Zevkinize hitap eden ve kalbinize dokunan bir gelin çiçeğiyle de ihtiyacınız olan tüm eksikleri gideriyoruz. Gelin aksesuarı hizmetlerimizle de uyumlu bir görüntüyle sizi modaevimizdeki tüm hazırlıklarınızı tamamlayarak yolcu ediyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik firmaları arasında yer aldığımız Mine Gelinlik ve Moda Tasarım’ın hayallerine kavuşan gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Mutluluğa “Evet!” derken üzerinizde Mine Modaevi’nin imzasını taşımanızı diliyoruz.

İletişim

Firat Erdogan

Mine Erdogan

Rale Erdogan

  • Adres: Söğütlüçeşme cad. Rasımpaşa mah. Elmalı sok. 48/A, 34000

Mine Gelinlik & Moda Tasarım Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!