Meryem Yiğit Modaevi

E-posta Gönder

 • Beykoz, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Meryem Yiğit Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Meryem Yiğit Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Meryem Yiğit Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Meryem Yiğit Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Meryem Yiğit Modaevi Hakkında

Sonsuz mutluluğa ilk adımlarınızı atacağınız o çok özel gün yaklaşıyor ve siz henüz hayallerinizdeki gelinliği bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü biz Meryem Yiğit Modaevi’nde kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla, sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturuyoruz.

Meryem Yiğit Modaevi İstanbul gelinlik modellerinin kalite farkıyla diğer gelinlik markalarından kolaylıkla ayrılıyor. Modellerimizde size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için, sadece en kaliteli kumaşlarla ve dantellerle gelinliklerimizi hazırlıyoruz. Sektörde kendimizi geliştirmek ve size en güzel gelinlikleri sunmaya devam etmek için, son gelinlik trendlerini yakından takip ediyoruz.

Hayalinizdeki gelinliği hazır modellerimiz arasından seçebilir, özel dikim gelinlik hizmetimizle hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürebilir veya çok avantajlı fiyatlarla gelinliğinizi kiralayabilirsiniz.

Hazır modellerimiz arasından bir seçim yapmayı düşünürseniz, öncelikle eski kreasyonlarımızı inceleyip, fikir sahibi olmanızı öneriyoruz. Kreasyonlarımızı incelediğiniz anda sıra dışı çizgilerle hazırlanmış özgün tasarımlı gelinliklerimizin kalite farkını hemen anlıyorsunuz. Gelinliklerimizin her birinde modelin güzelliğini usta el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizin her birinde tüm detaylarda büyük bir titizlikle hareket ediyoruz.

Bizi tercih eden her gelinin, mağazamızdan gülücükler saçarak ayrılmasını hedefliyoruz. Bu nedenle her vücut tipine, her düğün mekanına, her tarza uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Size en uygun gelinliği bulma noktasında kararsızlık yaşarsanız da, profesyonel ekibimizle size seve seve yardımcı oluyoruz.

Özel dikim gelinlik hizmetimizde öncelikle sizin gelinliğinize dair tüm istek ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından her detayıyla sizin içinize sinecek, kusursuz gelinliğiniz için hazırlıklara başlıyoruz. Gelinliğinizi hazırlarken düğün mekanınıza uygun, kaliteli kumaşlar kullanıyor, el işçiliğine çok özen gösteriyoruz.

Siz de düğün gününüzde hayallerinizdeki gelinliğin içinde kendinizi harika hissetmek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Meryem Yiğit Modaevi İstanbul gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.