Merve Karaman Bridal

Call Me Widget Avatar Aradığın Firmayı Birlikte Bulalım! Mekandan, gelinlikçiye Düğün.com’a özel fiyatlar için numaranı bırak.
Düğün.com, çiftlerden hiçbir servisi için komisyon veya ücret almaz.

Merve Karaman Bridal Özellikler

Özellikler
Özel dikim
Teslim Süresi
4 hafta

Merve Karaman Bridal Sıkça Sorulan Sorular

Merve Karaman Bridal düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Merve Karaman Bridal düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Merve Karaman Bridal pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Merve Karaman Bridal pazar günü hizmet vermiyor.

Merve Karaman Bridal aksesuar sağlıyor mu?

Merve Karaman Bridal, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Merve Karaman Bridal kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Merve Karaman Bridal 3-5 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Merve Karaman Bridal gelinlik teslim süresi ne kadar?

Merve Karaman Bridal gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

3-5

Sağladığınız aksesuar var mı?

Duvak

Merve Karaman Bridal Hakkında

Merve Karaman Bridal çatısı altında, üç kuşaklık zengin terzilik mirasını yenilikçi vizyonumuzla harmanlıyoruz. İstanbul’daki atölyemizde üst segment Haute Couture gelinlikler tasarlıyor, her parçayı sınırlı sayıda ve etik kaynaklı kumaşlarla el emeğiyle üretiyoruz. Sürdürülebilir lüks anlayışımız ve tamamen kişiye özel sunduğumuz yaklaşımımızla öne çıkıyoruz. Hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürürken tarzınızı ve benzersiz hikayenizi her detayda yaşatıyoruz.

Deneyim

Ailesinin moda geleneğini üçüncü kuşak olarak sürdüren tasarımcımız Merve Karaman, gelinlik zanaatına duyduğu adanmışlıkla öne çıkıyor. Uluslararası kalite standartlarını karşılayan üretim anlayışımız sayesinde tasarımlarımızı dünya genelinde seçkin gelinlerle buluşturuyoruz. Swarovski gibi dünyaca prestijli markalarla gerçekleştirdiğimiz özel iş birlikleri ve el yapımı detaylarla hazırladığımız Merve Karaman Bridal fotoğraflarını inceleyerek tasarımlarımızdaki özgün işçiliği ve zarif detayları yakından keşfedebilirsiniz.

Hizmetler

Planlamadan düğün gününe uzanan 5 aşamalı yolculukta bütçe planlaması, tasarım, prova, süreç takibi ve teslimatı eksiksiz yönetiyoruz. İlk görüşmeden itibaren bizzat Merve Karaman ile çalışarak kişiye özel dikim sürecini deneyimliyorsunuz. Tel desteği kullanmadan tasarladığımız salon tipi gelinliklerde, ikamet yerinizde prova imkanı da sağlıyoruz. Etkinlik günü özel mankenler eşliğinde giydirme desteği sunuyor, sonrasında ise ürününüzü temizleyip paketliyoruz.

Tasarım / Tarz

Eserlerimizde Fransız danteli, ipek kumaşlar ve değerli taşlar kullanarak zamansız yaka kesimlerini zarif etek siluetleriyle buluşturuyoruz. Tasarımlarımızda şıklığı ve konforu bir arada sunan özel yapay formlar tercih ediyoruz. Gösterişli gelinliklerin yanı sıra modern nikah, kokteyl ve davetler için hafif tasarımlar hazırlıyoruz. Sadece Haute Couture ana gelinliğini hazırladığımız müşterilerimize özel, konseptle uyumlu tamamlayıcı parçalar üretiyoruz.

Ek Hizmetler

Gelinlerimizin bu büyüleyici yolculukta her an kendilerini özel hissetmelerini hedefliyoruz. Klasik gelinlik tasarımının yanı sıra düğün sonrası kutlamalar ve after-party etkinlikleri için modern parçalar tasarlıyoruz. Sürece dahil ettiğimiz profesyonel nedime hizmetimiz sayesinde düğün gününüzde yanınızda oluyoruz. Uzman ekibimiz, atölye aşamasından kutlama sonuna kadar ihtiyaç duyduğunuz her an şeffaf bilgi paylaşımı ve profesyonel desteğiyle Merve Karaman Bridal kalitesini sunuyor.

Unutulmaz bir zarafete imza atmak ve kişiye özel elit bir gelinlik deneyimi yaşamak için gelinlerimizi atölyemize bekliyoruz. El işçiliğine verdiğimiz değer sebebiyle üretim kapasitemizi sınırlı tutuyoruz. Hayalinizdeki tasarıma vakit kaybetmeden kavuşmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Merve Karaman Bridal fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak Merve Karaman Bridal ile iletişime geçebilir, en özel gününüz için teklif alabilirsiniz.

Merve Karaman Bridal İletişim Bilgileri

  • Adres:

    Beylerbeyi Mahallesi, Hacı Kerimağa Sokak No: 2, 34676 Üsküdar/İstanbul

  • Yol Tarifi Al
  • Merve Karaman Bridal Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.