Lilipud

E-posta Gönder

Lilipud

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Hülya Kılıçoğlu Wedding
178 8

Kadıköy

Hülya Kılıçoğlu Wedding

......

Nurcan Ege Wedding Dress
753 25 93

Kadıköy

Nurcan Ege Wedding Dress

......

Dcey Bridal
417 1

Beşiktaş

Dcey Bridal

......

Hakkında

Lilipud ile müşteriler çok çeşitli hizmetleri elde edebilmektedirler. Sizlerde burada yer alan hizmetle ile hayallerinizdeki gibi düğünler gerçekleştirebilirsiniz. Hayallerinizde yer alan gelinlik modellerini burada rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kişilere özel olarak verilen hizmetler dahilinde yeni tasarım modeller üretilmektedir. Sizlerde iletişime geçerek yer alan hazır modeller inceleyebilir ve tarzlarına göre uygun olanları tercih edebilirisiniz. Ya da yer alan modeller üzerinde değişiklikler yaparak istediğiniz tarzlara uygun hale getirebilirsiniz. Balo tipi modelleri kabarık, straplez, balık, kuyruklu, tüllü, işlemeli, dantelli gibi çok çeşitli modeller üretilmektedir. Sizlerde iletişime geçerek yer alan modeller üzerinde tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çok çeşitli abiye dikimleri de burada gerçekleştirilmektedir. Her türlü organizasyona göre değişen özelliklerde abiye modellerini burada bulabilirsiniz.

İletişim

  • Adres: Tesvikiye mh. Ihlamur yolu sk. Guney ap. No.83 d.2 topagaci sisliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.