La Nozze Moda

E-posta Gönder

La Nozze Moda

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Züleyha Kuru Fashion House
239

Şişli

Züleyha Kuru Fashion House

......

Gülten Moda Evi
82 3

Bakırköy

Gülten Moda Evi

......

White And White Ümraniye
14 3

Ümraniye

White And White Ümraniye

......

Hakkında

La Nozze Moda ile müşteriler hayallerinde yer alan düğünleri gerçekleştirebilmektedirler. Sizlerde burada yer alan modelleri tercih edebilirsiniz. Her tarza göre çok çeşitli hizmetler verilmektedir. Sizlerde burada yer alan modeller üzerinde değişiklikler yaparak kendi tarzlarınıza uyumlu hale getirebilirsiniz. Yer alan modeller sezonların son trendlerine göre modellenmektedir. Sizlerde kendi düğün konseptlerinize göre değişen özelliklerde modeller tasarlatabilirsiniz. Balo tipi modeller, balık modeller, kabarık modeller, dantelli ,işlemeli, taşlı, tüllü olarak çok çeşitli modeller yer alır. Burada yer alan modeller istediğiniz gelinlik kumaşları ile tekrardan diktirebilirsiniz. Her kumaş tarzına göre değişen özelliklerde tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Sizlerde iletişime geçerek yer alan modeller üzerinde tercihlerinizi isteklerinize göre gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

Handan

  • Adres: KadikoyYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.