kayra gelinlik

E-posta Gönder

kayra gelinlik

Gelinlik

Kategori

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda Nişantaşı
26 1

Şişli

İğne İplik Moda Nişantaşı

1 hafta
Özel Dikim
Nurcan Ege Wedding Dress
699 25 93

Kadıköy

Nurcan Ege Wedding Dress

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Kayra Gelinlik ile müşteriler istedikleri türlerde gelinlik modellerine erişebilirler. Sizlerde yer alan modeller içerisinden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü düğün konseptlerine göre çok çeşitli hizmetler verilmektedir. Kendi tarzlarınıza göre çok çeşitli tasarımları burada gerçekleştirebilirsiniz. Balo türü modeller, balık modeller, kabarık modeller, straplez, dantel detaylı, a kesim, işlemeli modeller burada yer almaktadır. Sizlerde iletişime geçerek yer alan modelleri inceleyebilir ve aralarından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her tarza göre dikimler burada yapılmaktadır. Tarzlarınızı burada rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Taş işlemeli dantelli ve kısa modeller de burada yer almaktadır. Sizlerde iletişime geçerek yer alan modeller hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ekipler kişilere istedikleri modeller ve konseptler hakkında yardımcı olmaktadırlar.

İletişim

Olcay

  • Adres: Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Telağacı Sk.No: 1/6(Çarşı Evkur yanı-Gencallar mağazası karşısı) Ümraniye - İSTANBULYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!