kayra gelinlik

E-posta Gönder

kayra gelinlik

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Hüsniye Moda
1

Diğer

Hüsniye Moda

Gelinlik, abiye, aksesuar, damatlık tamamen Hüsniye Moda nın kendi bünyesi...

İstanbul

7 Mart Moda Evi (Tuna Moda)

Modayı seven ve modayı yakından takip eden gelinler İstanbul’da sizlere hiz...

İstanbul

Sevgi Kılıç Modaevi

...

Hakkında

Kayra Gelinlik ile müşteriler istedikleri türlerde gelinlik modellerine erişebilirler. Sizlerde yer alan modeller içerisinden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü düğün konseptlerine göre çok çeşitli hizmetler verilmektedir. Kendi tarzlarınıza göre çok çeşitli tasarımları burada gerçekleştirebilirsiniz. Balo türü modeller, balık modeller, kabarık modeller, straplez, dantel detaylı, a kesim, işlemeli modeller burada yer almaktadır. Sizlerde iletişime geçerek yer alan modelleri inceleyebilir ve aralarından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her tarza göre dikimler burada yapılmaktadır. Tarzlarınızı burada rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Taş işlemeli dantelli ve kısa modeller de burada yer almaktadır. Sizlerde iletişime geçerek yer alan modeller hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ekipler kişilere istedikleri modeller ve konseptler hakkında yardımcı olmaktadırlar.

İletişim

Olcay

  • Adres: Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Telağacı Sk.No: 1/6(Çarşı Evkur yanı-Gencallar mağazası karşısı) Ümraniye - İSTANBULYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.