Karya Sposa

E-posta Gönder

Karya Sposa

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Neslihan Platin Modaevi
1

Diğer

Neslihan Platin Modaevi

Kişiye özel çalışmalarımızda müşterimizin isteği doğrultusundahareket ...

İstanbul

Viktorya Marrie İstanbul

Şık ve moda gelinlik modelleri için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Trend ge...

İstanbul

Azura Bella Modaevi

Düğün sürecini sizlerle yaşayan ve bu süreçte sizleri kesinlikle yalnız bır...

Hakkında

Karya Sposa ile hayallerinizde yer alan gelinlik modellerini gerçekleştirebilirsiniz. Burada çok çeşitli tarzlara göre tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Sizlerde yer alan modelleri inceleyerek istediğiniz türlerde ve istediğiniz modellerde tasarım gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Her tarza göre değişen özelliklerde bu hizmetler verilmektedir. Düğün konseptlerine göre yeniden dikimler gerçekleştirilmektedir. Balo tipi modeller, balık kabarık, straplez, uzun kuyruklu, dantel işlemeli, taş işlemeli, kayık yakı modeller, tüllü modeller gibi çok çeşitli gelinlik modelleri burada yer almaktadır. Sizlerde burada yer alan gelinlik modeller içerisinden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Herkese özel olarak tasarımlar burada gerçekleştirilmektedir. Sizlerde iletişime geçerek bu modelleri elde edebilirsiniz. Yer alan ekipler kişilere istedikleri modellerle ilgili olarak yardımcı olmaktadırlar.

İletişim

Hatice TalipogluYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.