Işıltı Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Çağteks Gelinlik
15 14

Zeytinburnu

Çağteks Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda Nişantaşı
26 1

Şişli

İğne İplik Moda Nişantaşı

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüz için özenle hazırlık yaptığınızı biliyoruz. Düğüne dair en öne çıkan detayların başında gelinlik seçimi geliyor. Işıltı Gelinlik ailesi olarak size yardımcı olmaya ve doğru gelinliği bulmanızı sağlamaya hazırız. Siz de kendisi için en iyisini isteyen bir gelin adayıysanız, bizimle çalışabilirsiniz.

Uzun zamandır Fatih gelinlikçileri arasında yer alan bir markayız. Bugüne kadar çok sayıda gelini en mutlu günlerine hazırlamayı başardık. Bizim çalışma prensibimiz sizi memnun etmek üzerine kurulu. Tamamen içinize sinen bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Avrupa standartlarında modeller tasarlıyor, güler yüzlü yaklaşımımızla beklentilerinizi karşılıyoruz. Bugüne kadar birlikte çalıştığımız tüm gelinler sonuçta memnun kaldı. İnanıyoruz ki siz de bizi tercih ettiğiniz için “İyi ki!” diyeceksiniz.

Modellerimizi oluştururken her zaman kaliteli kumaş kullanmaya dikkat ediyoruz. Satenler, danteller, organzeler, şifonlar, taftalar, tüller ve ipekler gibi çok sayıda kumaş türünü modaevimiz içerisinde görebilirsiniz. Model alternatifleri konusunda sınırsızız. Kişiye özel tasarım yapmamızın yanı sıra dünyada moda olan trendleri de bünyemizde bulunduruyoruz. Usta eller tarafından özenle hazırlanan zengin bir hazır model koleksiyonuna sahibiz. Birbirinden farklı modelde gelinliklerimizi kristal taşlar, boncuklar, inciler ve payetlerle süslüyoruz. Gelinlik tasarımı yapmamızın yanı sıra nişanlık ve abiye seçeneklerimizle de size memnuniyetle yardımcı oluyoruz.

Düğünden önce sizi mağazamızda ağırlıyor, nasıl görünmek istediğinizi konuşuyoruz. İstediğiniz hazır modelimizi deneyebilirsiniz. Aklınızda özel dikim bir hizmet almak varsa vücut kalıbınızı çıkararak size özel bir çalışma başlatabiliriz. Objektif yönlendirmelerimizle doğru gelinliği bizim markamızın çatısı altına bulacağınıza eminiz. Siz de bir an önce gelinliğinizi seçmek istiyorsanız, bize ulaşın.

Bizimle irtibata geçmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Macar Kardeşler Cad. Hulusi Noyan Sk. No:3 Kat:1

Işıltı Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!