Happy Life Kuaför ve Moda Evi

E-posta Gönder

 • Sancaktepe, İstanbul.

Happy Life Kuaför ve Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Happy Life Kuaför ve Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Happy Life Kuaför ve Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Happy Life Kuaför ve Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Happy Life Kuaför ve Moda Evi Hakkında

Dünyaevine girecekseniz ve harika bir düğün organizasyonu ile bu özel günü kutlayacaksanız en önemli detaylardan birini halletmiş olmanız gerekir. Tabii ki gelinlikten söz ediyoruz. Bir düğünü gelinsiz ve bir gelini de gelinliksiz düşünmek imkansız. İşte biz de tam olarak bu sebeple buradayız. Happy Life Moda Evi olarak uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşimizi severek ve büyük bir özenle yapıyoruz. Birbirinden yetenekli modacılar, tasarımcılar ve terzilerden oluşan harika bir ekibe sahibiz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz.

Her zevke, tarza, bedene ve vücut tipine sahip gelin adayına hitap edebilecek geniş bir yelpazeye sahibiz. Sürekli olarak değişen ve kendini yenileyen moda sektörünü dünya çapında takip ediyor ve yeni trendleri erkende öğreniyoruz. Bu sayede güncel modayı kendi tarzımızla harmanlayabiliyoruz. Mağazamızda birbirinden güzel ve her biri farklı kesimlerden çok sayıda hazır gelinlik modelimiz bulunuyor. Gelinlerimiz bizi ziyaret edip bunları deneyerek kararlarını rahatça verebiliyorlar. Eğer ihtiyaç duyarlarsa onlara tecrübelerimizden faydalanarak tavsiyelerde bulunup yönlendirmeler yapabiliyoruz.

Ayrıca tek seçeneğimiz bu da değil. Dileyen gelinlerimize özel dikim gelinlik imkanı da sunuyoruz. Kendi kişisel zevkleri, diledikleri kesim, düğün mekanı ve konseptlerini göz önünde bulundurarak tasarımı yapıyoruz. Sonrasında ise en kaliteli kumaşlar ve dantellerle dikip sadece birkaç provada teslim edilecek hale getiriyoruz. Açık veya tesettür fark etmeksizin her gelinimizi memnun edebiliyoruz.

Happy Life olarak modaevimiz haricinde aynı zamanda kuaförlük hizmeti de veriyoruz. Bu sebeple gelinliğini bizden temin eden gelinlerimiz hazırlıkları için uygun fiyat avantajı ile bizi tercih edebilirler. Tesettür veya açık gelin başı, profesyonel makyaj ve aklınıza gelebilecek tüm kuaförlük hizmetlerini bizden karşılayabilirsiniz.

Sancaktepe gelinlikçileri arasında size bu denli kapsamlı bir hizmet sunan en iyi firmayla çalışmak isterseniz Happy Life Moda olarak bize yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kemal Türkler, Çıçek Sokağı No:2, 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.