Gzm Bridal

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Gzm Bridal Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Gzm Bridal Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Gzm Bridal Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Gzm Bridal Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Gzm Bridal Hakkında

Gzm Bridal olarak hatırı sayılır bir süredir İstanbul’da faaliyet gösteriyoruz. Moda sektörünün tam kalbinde bulunan özel gün kostümleri içerisindeki gelinlikler üzerine yoğunlaşmış bir iş yapıyoruz. Elbette ki gelinlik haricinde nişan merasimleri için nişanlıklar ve diğer özel günler için abiyeler de hazırlıyoruz. Atölyemizde birbirinden yetenekli tasarımcı, terzi ve stilistin görev aldığı sağlam bir ekibimiz mevcut. Onlar sayesinde çok yaratıcı çizimler, tasarımlar ve iyi işçiliklerle hazırlanmış kıyafetler ortaya çıkarabiliyoruz.

İstanbul’da gelinlik firması arayışınıza bir son vermek isterseniz sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Tam zevkinize göre, vücut ölçüleriniz ve tipinize uyumlu olacak şekilde son derece modern ve bir o kadar da şık gelinlikleri bizde bulabilirsiniz. Her yıl büyük bir özenle çalışarak kreasyonlar hazırlıyoruz ve bu modelleri gelinlerimize sunuyoruz. Ancak kendine ait özel bir tasarım isteyenler için de gerekeni yapıyor ve doğru konseptle hazırlanmış gelinliği, doğru gelinle buluşturuyoruz.

Kostüm haricinde tamamlayıcı nitelikte aksesuarlar da el işçiliği ile tarafımızdan üretiliyor. Gelinlik işlemesiyle uyumlu duvaklar, ayakkabılar, çantalar ve gelin buketleri yapıyoruz. El örgüsü kristal veya inci takılar, yüzükler, kolyeler ve bileklikler tasarlıyoruz. Aynı zamanda hizmetlerimizi birer set halinde çiftlere sunuyoruz ve bu minvalde davetiyeden nikah şekeri ve düğün pastasına kadar pek çok detayı biz organize ediyoruz.

Gzm Bridal olarak kısaca size kendimizden bahsettik. Eğer bu anlattıklarımız sizi cezbetti ve de yukarıdaki fotoğraflarımız da ilginizi kazandıysa o halde birlikte çalışmamamız için hiçbir sebep yok demektir. Gelinliklerimiz, gelin aksesuar ve tamamlayıcılarımız ve şimdiye dek anlattığımız tüm hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sorularınızı memnuniyetle cevaplarız. Bu ulaşmak içinse yapmanız gereken son derece basit, hemen sayfanın sağında bulunan formu doldurun ve bize ulaşarak eğer arzu ediyorsanız randevu alın.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.