Güler Özcan

E-posta Gönder

 • Başakşehir, İstanbul.

Güler Özcan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Güler Özcan Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Güler Özcan Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Abiye ve nişanlık

Güler Özcan Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Güler Özcan Hakkında

Gelinlik her kadın için özeldir. Rengi, kumaşı, taşları ve işlemesiyle kusursuz bir modeli hayal ederiz, değil mi? Tam da bu yüzden Güler Özcan Modaevi’nde gelinlerimizi ağırlamak için heyecanlıyız. Hazır model satışı yapmadığımız mağazamızda; kendi masalınızın kahramanı olmanız için özel tasarım modeller dikiyoruz. Her kalıp ve kesimde özel modellerle güzelliğinizi ortaya çıkaracak şıklığınız için randevu sistemiyle çalışıyoruz.

İlk randevuda hayal ettiğiniz modeli keşfediyoruz. Detayları konuştuğumuz ilk görüşme aslında sürecin en önemli kısmı. Sizi doğru şekilde anlamak için ekibimiz son derece özenli. Çünkü istediğiniz modeli vücut tipiniz, boyunuz ve stilinize göre özgün bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden hiç vakit kaybetmeden stil çalışmalarına başlıyoruz. Vücut ölçülerinize göre kalıp çıkarıyor, gelinliğinizin kesimini en iyi şekilde gösterecek kumaş, dantel ve güpürleri seçiyoruz. Taş, boncuk, inci ve işlemeleri de belirleyerek çalışmalara başlıyoruz. 1 ila 3 prova sürecinde tamamladığımız gelinliğinizde en küçük bir hata olmaması için etraflıca kontrollerimizi yapıyoruz.

Hatasız el işçiliğiyle benzersiz bir şıklık sağlayan modellerimizin aksesuarlarını da tasarlıyoruz. Duvak, saç aksesuarı, şapka, eldiven, bolera, kuşak gibi pek çok detayı özel olarak dizayn ediyoruz. Bu arada her zaman özel tasarımlar yapmıyoruz. Beğendiğiniz tüm modelleri birebir tasarlama şansımız da var. Avantajlı fiyatlarımız ve kalitemizle hayallerinizi gerçekleştirmenin yolunu bulacağımızdan eminiz. Başakşehir gelinlik mağazaları arasında yerimizi alırken, diktiğimiz nişanlık ve abiye elbiselerle de ismimizden söz ettiriyoruz. Önceliğimiz gelinlik tasarımı olsa da profesyonel ekibimizin dokunuşlarıyla her güzel günü şıklığınızla taçlandırıyoruz.

Siz de Güler Özcan Başakşehir’de yer alan modaevimizde gelinliğinizi bulacağınızı düşünüyorsanız, acele edin. Bir an önce randevu formunu doldurarak ekibimizle tanışın. Fiyat teklifi almak istediğinizde; gelinliğin kesimi, kumaş ve taşları belirlenmeden net bir cevap vermeyi tercih etmiyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.