Güler Özcan

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Başakşehir, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Derya Modaevi
42 8

Esenyurt

Derya Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Salon Tuğba Gelinlik
63 1

Gaziosmanpaşa

Salon Tuğba Gelinlik

3 hafta
Özel Dikim
Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gelinlik her kadın için özeldir. Rengi, kumaşı, taşları ve işlemesiyle kusursuz bir modeli hayal ederiz, değil mi? Tam da bu yüzden Güler Özcan Modaevi’nde gelinlerimizi ağırlamak için heyecanlıyız. Hazır model satışı yapmadığımız mağazamızda; kendi masalınızın kahramanı olmanız için özel tasarım modeller dikiyoruz. Her kalıp ve kesimde özel modellerle güzelliğinizi ortaya çıkaracak şıklığınız için randevu sistemiyle çalışıyoruz.

İlk randevuda hayal ettiğiniz modeli keşfediyoruz. Detayları konuştuğumuz ilk görüşme aslında sürecin en önemli kısmı. Sizi doğru şekilde anlamak için ekibimiz son derece özenli. Çünkü istediğiniz modeli vücut tipiniz, boyunuz ve stilinize göre özgün bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden hiç vakit kaybetmeden stil çalışmalarına başlıyoruz. Vücut ölçülerinize göre kalıp çıkarıyor, gelinliğinizin kesimini en iyi şekilde gösterecek kumaş, dantel ve güpürleri seçiyoruz. Taş, boncuk, inci ve işlemeleri de belirleyerek çalışmalara başlıyoruz. 1 ila 3 prova sürecinde tamamladığımız gelinliğinizde en küçük bir hata olmaması için etraflıca kontrollerimizi yapıyoruz.

Hatasız el işçiliğiyle benzersiz bir şıklık sağlayan modellerimizin aksesuarlarını da tasarlıyoruz. Duvak, saç aksesuarı, şapka, eldiven, bolera, kuşak gibi pek çok detayı özel olarak dizayn ediyoruz. Bu arada her zaman özel tasarımlar yapmıyoruz. Beğendiğiniz tüm modelleri birebir tasarlama şansımız da var. Avantajlı fiyatlarımız ve kalitemizle hayallerinizi gerçekleştirmenin yolunu bulacağımızdan eminiz. Başakşehir gelinlik mağazaları arasında yerimizi alırken, diktiğimiz nişanlık ve abiye elbiselerle de ismimizden söz ettiriyoruz. Önceliğimiz gelinlik tasarımı olsa da profesyonel ekibimizin dokunuşlarıyla her güzel günü şıklığınızla taçlandırıyoruz.

Siz de Güler Özcan Başakşehir’de yer alan modaevimizde gelinliğinizi bulacağınızı düşünüyorsanız, acele edin. Bir an önce randevu formunu doldurarak ekibimizle tanışın. Fiyat teklifi almak istediğinizde; gelinliğin kesimi, kumaş ve taşları belirlenmeden net bir cevap vermeyi tercih etmiyoruz.

İletişim

Güler Özcan

  • Adres: Bahçeşehir/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!