Gelinlik İstanbul

Güler Özcan

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Güler Özcan Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Güler Özcan Özellikler

Özellikler
Özel dikim Abiye ve nişanlık
Teslim Süresi
4 hafta

Güler Özcan Sıkça Sorulan Sorular

Güler Özcan gelinlik fiyatları ne kadar?

Güler Özcan gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.

Güler Özcan gelinlik teslim süresi ne kadar?

Güler Özcan gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Güler Özcan kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Güler Özcan 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Güler Özcan aksesuar sağlıyor mu?

Güler Özcan, duvak, kuşak, gelin kesesi, bolero, eldiven aksesuarlarını sağlamaktadır.

Güler Özcan düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Güler Özcan düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Güler Özcan pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Güler Özcan pazar günü hizmet vermiyor.

Güler Özcan Hakkında

Gelinlik her kadın için özeldir. Rengi, kumaşı, taşları ve işlemesiyle kusursuz bir modeli hayal ederiz, değil mi? Tam da bu yüzden Güler Özcan Modaevi’nde gelinlerimizi ağırlamak için heyecanlıyız. Hazır model satışı yapmadığımız mağazamızda; kendi masalınızın kahramanı olmanız için özel tasarım modeller dikiyoruz. Her kalıp ve kesimde özel modellerle güzelliğinizi ortaya çıkaracak şıklığınız için randevu sistemiyle çalışıyoruz.

İlk randevuda hayal ettiğiniz modeli keşfediyoruz. Detayları konuştuğumuz ilk görüşme aslında sürecin en önemli kısmı. Sizi doğru şekilde anlamak için ekibimiz son derece özenli. Çünkü istediğiniz modeli vücut tipiniz, boyunuz ve stilinize göre özgün bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden hiç vakit kaybetmeden stil çalışmalarına başlıyoruz. Vücut ölçülerinize göre kalıp çıkarıyor, gelinliğinizin kesimini en iyi şekilde gösterecek kumaş, dantel ve güpürleri seçiyoruz. Taş, boncuk, inci ve işlemeleri de belirleyerek çalışmalara başlıyoruz. 1 ila 3 prova sürecinde tamamladığımız gelinliğinizde en küçük bir hata olmaması için etraflıca kontrollerimizi yapıyoruz.

Hatasız el işçiliğiyle benzersiz bir şıklık sağlayan modellerimizin aksesuarlarını da tasarlıyoruz. Duvak, saç aksesuarı, şapka, eldiven, bolera, kuşak gibi pek çok detayı özel olarak dizayn ediyoruz. Bu arada her zaman özel tasarımlar yapmıyoruz. Beğendiğiniz tüm modelleri birebir tasarlama şansımız da var. Avantajlı fiyatlarımız ve kalitemizle hayallerinizi gerçekleştirmenin yolunu bulacağımızdan eminiz. Başakşehir gelinlik mağazaları arasında yerimizi alırken, diktiğimiz nişanlık ve abiye elbiselerle de ismimizden söz ettiriyoruz. Önceliğimiz gelinlik tasarımı olsa da profesyonel ekibimizin dokunuşlarıyla her güzel günü şıklığınızla taçlandırıyoruz.

Siz de Güler Özcan Başakşehir’de yer alan modaevimizde gelinliğinizi bulacağınızı düşünüyorsanız, acele edin. Bir an önce randevu formunu doldurarak ekibimizle tanışın. Fiyat teklifi almak istediğinizde; gelinliğin kesimi, kumaş ve taşları belirlenmeden net bir cevap vermeyi tercih etmiyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bahçeşehir/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.