Gülden Gelinlik

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Gülden Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gülden Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gülden Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gülden Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Gülden Gelinlik Hakkında

Şahane bir gelin olmak için Gülden Gelinlik Modaevi’ni mutlaka ziyaret etmelisiniz. Uzun zamandır başarılı bir şekilde gelinlik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda da gelinlik, nişanlık, abiye ve kına gecesi için özgün stillere sahip kıyafet tasarımı ve satışı hizmetleri veriyoruz.

Sizin de diğer gelin adayları gibi kusursuz görünmek ve davetinize katılan herkesi büyülemek istediğinizi biliyoruz. Bugüne kadar her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir ekip olduğumuz için sizinle çalışırken de önceliği sizin isteklerinize veriyoruz. Avrupa standartlarında tasarımlarımızla en kaliteli işçiliği her zaman bir araya getiriyoruz.

Düğün öncesi gelinlik tercihi zamanında sizinle birebir ilgileniyor ve her şeyin hayalini kurduğunuz gibi olmasını istiyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeleri profesyonel çalışan kadromuzun deneyimleriyle harmanlayarak istekleriniz doğrultusunda bir sonuç ortaya çıkarıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanarak her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.

Düğün konseptiniz doğrultusunda size en uygun stilleri vücut ölçünüzü göz önünde bulundurarak not alıyoruz. Hazır modellerimiz içerisinden size uygun olanları beğeninize sunuyoruz. Denemenizi istiyor ve eğer tadilat gerekiyorsa yapıyoruz. Hayalinizde olan bir tasarım varsa da onu kağıt üzerine dökerek vücut ölçülerinizi aldıktan sonra sizin için en uygun hale getiriyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova sonrasında gelinliğinizi hazır olarak size teslim ediyoruz. Gelinliğinize uygun ister dantel uçlu isterseniz de sade bir duvak tasarımı yaptığımızı da bilmenizi isteriz.

Siz de İstanbul gelinlikçileri içerisinde tarzıyla öne çıkan ve kalitesini size yansıtacak bir mağaza arıyorsanız modaevimizden randevu alıp gelebilir ve bizimle tanışabilirsiniz. Bunu sağlamak için sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurmanız ve ardından “Ücretsiz randevu al” butonuna basmanız bizim için yeterli oluyor. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.