Gülay Moda Evi

E-posta Gönder

  • Fatih, İstanbul.

Gülay Moda Evi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Gülay Moda Evi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Gülay Moda Evi Sık Sorulan Sorular

Gülay Moda Evi gelinlik fiyatları ne kadar?

Gülay Moda Evi gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Gülay Moda Evi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Gülay Moda Evi gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Gülay Moda Evi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Gülay Moda Evi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Gülay Moda Evi aksesuar sağlıyor mu?

Gülay Moda Evi, duvak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.


Gülay Moda Evi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Gülay Moda Evi pazar günü hizmet veriyor.


Gülay Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Gülay Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Gülay Moda Evi Hakkında

Düşlediğinizden daha güzel bir gelin olmanız için İstanbul’da Gülay Modaevi çatısı altında sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

Uzun yıllardır gelinlik ve moda sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Zamanın bize kattığı tecrübeler doğrultusunda size yardımcı oluyor ve beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunmaya dikkat ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımıza pratik çözüm kabiliyetimizi de ekleyerek hem keyifli bir model tercihi süreci yaşamanızı hem de kusursuz bir sonuçla karşılaşmanızı sağlıyoruz.

Gelinlik bakmak için mağazamıza geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Düşlerinizi süsleyen gelinliğin nasıl detayları içerdiğini ayrıntılı bir şekilde öğrenerek çalışmalarımıza koyuluyoruz. Düğününüzü hangi mekanda yağacağınızı öğreniyor ve konseptinize uygun olup tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak modeli bulmak istiyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kağıt üzerine kalıbınızı çıkarıyoruz. 1 ile 3 prova içerisinde istediğiniz modeli eksiksiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Modaevimiz içerisinde saten kumaşlar, tüller, parlak işlemeler, inci taşlar bulunduruyoruz. Çoğunlukla prenses model diye tabir ettiğimiz kabarık gelinlikler diktiğimiz modaevimiz içerisinde a kesim gibi farklı stilleri de bulunduruyoruz. Her tarza uygun modellerimizle sadece düğün değil kına geceleriniz için kırmızı detayların hakim olduğu gelinlik modelinde abiye elbiselerle de eşlik ediyoruz. Nişanlık gibi hayatınızda manevi değeri yüksek olan tüm zaman dilimlerinde Gülay Modaevi imzası taşıyan birbirinden özel tasarımlarımızla yanınızda oluyoruz. Gelinliğinize uygun olarak tasarladığımız özel duvaklarımızla da şahane görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer alan Gülay Moda’nın ayrıcalıklı imkanlara sahip gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formda istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Ali Kuşçu Mah. fevzipaşa Cad. No: 20 Kat: 3 Fatih

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.