Gülay Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi
34 2 3

Bağcılar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Bridelymade
164 11

Şişli

Bridelymade

2 hafta
Özel Dikim
White or White
50 1 2

Şişli

White or White

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düşlediğinizden daha güzel bir gelin olmanız için İstanbul’da Gülay Modaevi çatısı altında sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

Uzun yıllardır gelinlik ve moda sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Zamanın bize kattığı tecrübeler doğrultusunda size yardımcı oluyor ve beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunmaya dikkat ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımıza pratik çözüm kabiliyetimizi de ekleyerek hem keyifli bir model tercihi süreci yaşamanızı hem de kusursuz bir sonuçla karşılaşmanızı sağlıyoruz.

Gelinlik bakmak için mağazamıza geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Düşlerinizi süsleyen gelinliğin nasıl detayları içerdiğini ayrıntılı bir şekilde öğrenerek çalışmalarımıza koyuluyoruz. Düğününüzü hangi mekanda yağacağınızı öğreniyor ve konseptinize uygun olup tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak modeli bulmak istiyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kağıt üzerine kalıbınızı çıkarıyoruz. 1 ile 3 prova içerisinde istediğiniz modeli eksiksiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Modaevimiz içerisinde saten kumaşlar, tüller, parlak işlemeler, inci taşlar bulunduruyoruz. Çoğunlukla prenses model diye tabir ettiğimiz kabarık gelinlikler diktiğimiz modaevimiz içerisinde a kesim gibi farklı stilleri de bulunduruyoruz. Her tarza uygun modellerimizle sadece düğün değil kına geceleriniz için kırmızı detayların hakim olduğu gelinlik modelinde abiye elbiselerle de eşlik ediyoruz. Nişanlık gibi hayatınızda manevi değeri yüksek olan tüm zaman dilimlerinde Gülay Modaevi imzası taşıyan birbirinden özel tasarımlarımızla yanınızda oluyoruz. Gelinliğinize uygun olarak tasarladığımız özel duvaklarımızla da şahane görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer alan Gülay Moda’nın ayrıcalıklı imkanlara sahip gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formda istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Gülay Korkusuz

Elif Çakmak

  • Adres: Ali Kuşçu Mah. fevzipaşa Cad. No: 20 Kat: 3 FatihYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!