Felice Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Vipgelinlik
385 7 9

Şişli

Vipgelinlik

3 hafta
Hazır Model
Setr-i Nur Fatih
64 6

Fatih

Setr-i Nur Fatih

1 hafta
Özel Dikim
İnci Gelinlik Sevgi Aydın
64 10

Bahçelievler

İnci Gelinlik Sevgi Aydın

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Müstakbel eşinizle hayatınıza yeni bir sayfa açacağınız düğün gününüz yaklaşıyor ve siz tüm davetlilerinizi size hayran bırakacak, hayallerinizdeki gelinliği mi arıyorsunuz? Cevabınız “evet” ise size size iyi bir haberimiz var. Hayallerinizdeki gelinlik Luce Felice Gelinlik’te. İstanbul menşeili bir firma olarak gelinlerin şıklıkları ve zarafetleriyle ışık saçmalarını sağlıyor, onları düşlediklerinin bile ötesinde bir güzelliğe kavuşturuyoruz.

İstediğiniz tarz ve modelde ölçülerinizi alarak kişiye özel dikim gerçekleştiriyoruz. Hazırlıklara başlamadan önce sizin hayallerinizdeki gelinliği ayrıntısıyla dinliyor, her detayıyla içinize sinecek gelinliğinizi bu bilgiler doğrultusunda hazırlamaya başlıyoruz. Bir gelinliğin modeli ne kadar güzel olursa olsun, kötü bir el işçiliğine sahipse modelin güzelliğini görmeniz imkansızdır. Bu nedenle biz her bir taşını özenle işliyor, kusursuz bir el işçiliğiyle dikimini yapıyoruz. Gelinliğiniz her ayrıntısıyla mükemmel olana kadar da işimizi bitmiş saymıyoruz.

Mağazamızdaki birbirinden güzel hazır gelinlik modellerimiz arasından da hayallerinizdeki gelinliği bulmanız mümkün. Bunun için ön bir fikir edinmek amacıyla koleksiyonlarımızı inleyebilir, devamlı kendimizi yenilediğimiz son kleasyonlarımızı inceleyebilirsiniz. Helenistik, bohem, nostaljik veya transparan her tarza uygun gelinliği mağazamızdan bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Modellerimiz arasından seçim yapmakta zorlanırsanız da profesyonel ekibimizden size en uygun gelinliği bulma konusunda yardım isteyebilirsiniz. Böylece düğün mekanınızı, vücut yapınızıi tarzınızı ve düğün konseptinizi göz önünde bulundurarak size en uygun gelinliği buluyoruz.

Düğününüzde tüm detaylarınızla mükemmel görünmeniz için her türlü gelin aksesuarı hizmeti de sunuyoruz. Elinizden düşürmeyeceğiniz gelin çiçeğinizi, gelinliğinize uygun duvağınızı, şık ve rahat gelin ayakkabınızı da mağazamızdan bulabilirsiniz.

Mağazamızda hayallerinizdeki gelinliğin yanında birbirinden güzel kına gecesi elbiseleri,abiyeleri, nişan elbiselerini de bulunuyor. Tüm modellerimizi hazırlarken alanında uzman modacılarla ve tecrübeli terzilerle çalışıyoruz. Modayı yakından takip ederek, kendimizi her koleksiyonumuzda daha ileri taşıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Felice Gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Böylece siz de mutlu gelinlerimizden biri olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

İletişim

Bahattin Celik

  • Adres: Kuyumcukent AVM D:257 BahçelievlerYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!