Ezvace Moda

E-posta Gönder

Ezvace Moda

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Neslihan Platin Modaevi
1

Şişli

Neslihan Platin Modaevi

Kişiye özel çalışmalarımızda müşterimizin isteği doğrultusundahareket ...

İstanbul

Viktorya Marrie İstanbul

Şık ve moda gelinlik modelleri için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Trend ge...

İstanbul

Azura Bella Modaevi

Düğün sürecini sizlerle yaşayan ve bu süreçte sizleri kesinlikle yalnız bır...

Hakkında

Ezvace Moda, sizin hayallerinizi süsleyen düğününüz için en özel ayrıntıları düşünerek hareket etmekte ve siz müşteriler için en iyisini sunmak için büyük bir çaba sarf etmektedir. Güler yüzlü ve işinde iyi, düğün moda ve trendlerini yakından takip ederek ve aynı zamanda daima kalite konuşan uzmanlarla çalışarak sizin için en iyi tasarımları ortaya çıkarmaktadır. İstediğiniz şekilde ve istediğiniz tarz ve biçimde hazırlanan gelinliklerle hayalinize bir adım daha yaklaşacağınızı ummaktadır. Gelinlik, nişan elbiseleri, kına gecesi elbiseleri, kaftan, abiye, gece ve kokteyl kıyafetleri, nedimeler için kıyafetler, gelinin annesi için kıyafetler, smokinler, ayakkabılar gibi bol alternatif seçeneklerle de karşınıza çıkmaktadır. Düğün, söz, nişan, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi birçok özel organizasyon için tercih edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişime geçmeniz önemle rica olunmaktadır.

İletişim

DilekYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.