Tolga Çam

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tolga Çam Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Tolga Çam Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Tolga Çam Özellikler

 • Özellikler

  Hazır model, Abiye ve nişanlık

Tolga Çam Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Tolga Çam Hakkında

Gelinliğiniz için İstanbul’da özel bir isimle çalışmak isterseniz, size güzel bir haberim var! Tolga Çam ismini hiç duydunuz mu? Duymama ihtimalinize karşı kendimi kısaca tanıtmak istiyorum.

Birçok ünlü isim ile iş birlikleri ve çalışmalarım bulunuyor. Moda programları ve televizyonlarda benim tasarımlarım ile boy gösteren ve çok konuşulan elbiselerim ile göz kamaştıran sektörün önde gelen isimleriyle çalışma fırsatı buldum. Seda Sayan, Demet Akalın, Özge Ulusoy, Petek Dinçöz, Merve Özbey gibi isimler, özel davetlerinde Tolga Çam imzalı kostüm ve kıyafetler tercih ettiler. Bu deneyimlerimi kendimi geliştirmek için kullandım ve sektörde hatırı sayılır bir konuma gelmek için sürekli çalışıyorum. En yeni trend ve yenilikleri takip ediyor, moda dünyasından hemen hemen her şeye hâkim oluyorum.

Hizmet anlayışımda müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyorum. İstekleriniz benim için çok önemli! Aklınızdaki tüm konuları dinliyor, hiçbir detayı atlamıyorum. Hayal ettiğiniz gelin olmanız için en küçük ayrıntıda bile titizlikle çalışıyorum.

Kendimi özellikle sultan gelinlikleri konusunda geliştirdiğimi söylemek istiyorum. Türkiye genelinde adımı duyurduğumu ve sultan gelinliği tarzını tercih eden her gelinin en iyi hizmeti Tolga Çam markasıyla alacağını belirtmek istiyorum. Tolga Çam sultan gelinliklerinde hem zarafetinizi konuşturuyor hem de duru güzelliğinizi ortaya çıkarıyorum.

Gelinliklerin dışında özel kreasyonlarım, defile elbiselerim ve hazır tasarımlarım bulunuyor. Özel dikim yapılarak kendinizi hem rahat hissetmenizi hem de vücudunuza tam oturarak göz alıcı görünmenizi sağlıyorum. Maksimum 3 provada da tüm işlemlerin hazır olduğundan emin olabilirsiniz. Abiye, kaftan, nişan elbiseleri, gelinlik, mezuniyet elbiseleri ve kına gecesi elbiselerini bulabildiğiniz gibi tüm bu kıyafetlerin aksesuarlarını da bulabildiğinizi dipnot olarak belirtmek istiyorum.

Eğer daha fazla bilgi almak ve Tolga Çam abiye fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.