Gelinlik İstanbul

Tolga Çam

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tolga Çam Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Tolga Çam Özellikler

Özellikler
Hazır model Abiye ve nişanlık
Teslim Süresi
3 hafta

Tolga Çam Sıkça Sorulan Sorular

Tolga Çam gelinlik fiyatları ne kadar?

Tolga Çam gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Tolga Çam gelinlik teslim süresi ne kadar?

Tolga Çam gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.

Tolga Çam kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Tolga Çam 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Tolga Çam aksesuar sağlıyor mu?

Tolga Çam, gelin buketi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Tolga Çam düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Hayır, Tolga Çam düğün gününe özel terzilik hizmeti vermiyor.

Tolga Çam pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Tolga Çam pazar günü hizmet vermiyor.

Tolga Çam Hakkında

Gelinliğiniz için İstanbul’da özel bir isimle çalışmak isterseniz, size güzel bir haberim var! Tolga Çam ismini hiç duydunuz mu? Duymama ihtimalinize karşı kendimi kısaca tanıtmak istiyorum.

Birçok ünlü isim ile iş birlikleri ve çalışmalarım bulunuyor. Moda programları ve televizyonlarda benim tasarımlarım ile boy gösteren ve çok konuşulan elbiselerim ile göz kamaştıran sektörün önde gelen isimleriyle çalışma fırsatı buldum. Seda Sayan, Demet Akalın, Özge Ulusoy, Petek Dinçöz, Merve Özbey gibi isimler, özel davetlerinde Tolga Çam imzalı kostüm ve kıyafetler tercih ettiler. Bu deneyimlerimi kendimi geliştirmek için kullandım ve sektörde hatırı sayılır bir konuma gelmek için sürekli çalışıyorum. En yeni trend ve yenilikleri takip ediyor, moda dünyasından hemen hemen her şeye hâkim oluyorum.

Hizmet anlayışımda müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyorum. İstekleriniz benim için çok önemli! Aklınızdaki tüm konuları dinliyor, hiçbir detayı atlamıyorum. Hayal ettiğiniz gelin olmanız için en küçük ayrıntıda bile titizlikle çalışıyorum.

Kendimi özellikle sultan gelinlikleri konusunda geliştirdiğimi söylemek istiyorum. Türkiye genelinde adımı duyurduğumu ve sultan gelinliği tarzını tercih eden her gelinin en iyi hizmeti Tolga Çam markasıyla alacağını belirtmek istiyorum. Tolga Çam sultan gelinliklerinde hem zarafetinizi konuşturuyor hem de duru güzelliğinizi ortaya çıkarıyorum.

Gelinliklerin dışında özel kreasyonlarım, defile elbiselerim ve hazır tasarımlarım bulunuyor. Özel dikim yapılarak kendinizi hem rahat hissetmenizi hem de vücudunuza tam oturarak göz alıcı görünmenizi sağlıyorum. Maksimum 3 provada da tüm işlemlerin hazır olduğundan emin olabilirsiniz. Abiye, kaftan, nişan elbiseleri, gelinlik, mezuniyet elbiseleri ve kına gecesi elbiselerini bulabildiğiniz gibi tüm bu kıyafetlerin aksesuarlarını da bulabildiğinizi dipnot olarak belirtmek istiyorum.

Eğer daha fazla bilgi almak ve Tolga Çam abiye fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    İskenderpaşa, Macar Kardeşler Cd. No:61, 34080 Fatih/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.