Elif Erbey Moda Evi & Tasarım

E-posta Gönder

Elif Erbey Moda Evi & Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Elif Erbey Moda Evi & Tasarım Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Elif Erbey Moda Evi & Tasarım Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Elif Erbey Moda Evi & Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Elif Erbey Moda Evi & Tasarım Hakkında

Sonsuz mutluluğa “evet” diyeceğiniz bu muhteşem günde, bembeyaz gelinliğinizin içinde adeta bir prenses gibi hissetmek ister misiniz? Elif Erbey Moda Evi & Tasarım ailesi olarak sizi, hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturuyoruz! İstanbul gelinlik moda evleri arasında, kişiye özel ilgimiz ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de en değerli gününüzde, düşlediğiniz gelinliğe sahip olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Her kadın, bir gün o gelinliğin içinde olmak ve o saf duyguyu tatmak ister. Dolayısıyla, düğün hazırlıkları arasında, en önemli adımlardan biri de gelinlik seçimidir. Mağazamıza adım attığınız andan itibaren sizi büyük bir özenle karşılıyor ve sohbet etmeye başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğün yapacağınız mekanın özelliklerini, düğün konseptini ve nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Deneyimli ekibimiz tarafından, size en çok yakışacağını düşündüğümüz modellerden birkaç tanesi, denemeniz için getiriliyor. Eğer; bu modeller arasından, beğendiğiniz ve kendinizi ait hissettiğiniz bir gelinlik olursa, hemen ölçülerinize göre tadilat ettiriyor ve en kısa sürede teslim ediyoruz.

Siz değerli gelinlerimiz için, özel dikim imkanımız da bulunuyor. Zihninizdeki gelinliği öncelikle tarif etmenizi istiyoruz. Tarifinize göre, bir taslak oluşturuyoruz. Taslak üzerinde eklemek istediğiniz herhangi bir aksesuar olursa, söylemeniz yeterli. Kaliteli kumaşlar kullanarak ve büyük bir özenle gelinliğinizi dikiyoruz. İlk aşama tamamlandıktan sonra, sizi provaya davet ediyoruz. Değişiklik gerektiren bir durum olursa, erkenden önlemimizi alıyoruz. En geç üç prova sonunda bu rüya gelinliği size teslim ediyoruz. Düğün gününde, tüm bakışları üzerinizde hissetmek ve misafirlerinizi kendinize hayran bırakmak için, doğru bir seçim yaptınız!

Siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz kusursuz hizmetler bu şekilde. İstanbul gelinlik fiyatları ve hakkımızdaki detaylar için, sayfanın en başında yer alan iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz! Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. No:48 Ataşehir/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Elif Erbey Moda Evi & Tasarım Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

A&.

Aydan

Düğün Tarihi: 10.01.2020


Gelinliğim hakkında tüm detayları ele alarak bana harika bir gelinlik yaptı. Düğün günü herkesin beğenisini aldım. Elif Hanıma çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.