Elif Çakmak Wedding

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Elif Çakmak Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Elif Çakmak Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Elif Çakmak Wedding Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Elif Çakmak Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Elif Çakmak Wedding Hakkında

Bize hayalinizi anlattığınızda Elif Çakmak Wedding’in dokunuşuyla gerçeğe dönüşeceğini bilmelisiniz. Gelinlik sektöründe fark yaratan bakış açımızla size de hizmet vermek ve rüyalarınızın prensesi olmanıza aracılık etmek istiyoruz.

Uzun zamandır moda ve gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet sunuyoruz. Yılların bize kattığı deneyimler doğrultusunda hem sizi dinliyor hem de gereken konularda yol gösteriyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışarak mağazamızda adım attığınız ilk andan gidinceye kadar geçen süre zarfında size samimiyetle yaklaşıyoruz.

Gelinlik tercihi için İstanbul’da bulunan mağazamıza geldiğinizde öncelikle nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Hazır model gelinliklerimizi size göstererek içlerinden beğendiklerinizi hemen denemenizi istiyoruz. Eğer içinize sinen bir model bulursanız gereken tadilatları yaparak düğünüze hazır hale getiriyoruz. Hazır model değil de özel dikim bir hizmet almak isterseniz de aklınızda olan düşünceleri kağıda dökerek çizimleri yapıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı çıkarıyoruz. Gelinliği giydiğinizde içinde rahat hissetmenizi ve aynı zamanda kusursuz görünmenizi arzuluyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde de kağıtta çizilen modeli karşınıza çıkarıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanıyor ve çeşitli detaylarla gelinliklerimizi özel kılıyoruz. Tüller, tüyler, parlak taşlar, inciler modellerimizi süslediğimiz aksesuarlar arasında yer alıyor. Gelinliğinize uygun duvak tasarımı da yaparak harika bir gelin olmanıza yardımcı oluyoruz. Üstelik sadece gelinlik değil nişan ve kına gecelerinde giyebileceğiniz birbirinden özel işçiliğe sahip abiye tasarımlarımızla da size yardımcı oluyoruz.

Sizin de İstanbul’da gelinlik satan mağazalar arasında bir tercih yapmadan önce Elif Çakmak Wedding’e uğramanızı ve bizimle tanışmanızı diliyoruz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak modaevimize gelmeden önce randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Ali Kuşçu Mah. fevzipaşa Cad. No: 46 Kat: 2 Fatih

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.