Elif Çakmak Wedding

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Bridelymade
164 11

Şişli

Bridelymade

2 hafta
Özel Dikim
Yase Gelinlik
25 10

Bakırköy

Yase Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Derya Modaevi
41 8

Esenyurt

Derya Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Bize hayalinizi anlattığınızda Elif Çakmak Wedding’in dokunuşuyla gerçeğe dönüşeceğini bilmelisiniz. Gelinlik sektöründe fark yaratan bakış açımızla size de hizmet vermek ve rüyalarınızın prensesi olmanıza aracılık etmek istiyoruz.

Uzun zamandır moda ve gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet sunuyoruz. Yılların bize kattığı deneyimler doğrultusunda hem sizi dinliyor hem de gereken konularda yol gösteriyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışarak mağazamızda adım attığınız ilk andan gidinceye kadar geçen süre zarfında size samimiyetle yaklaşıyoruz.

Gelinlik tercihi için İstanbul’da bulunan mağazamıza geldiğinizde öncelikle nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Hazır model gelinliklerimizi size göstererek içlerinden beğendiklerinizi hemen denemenizi istiyoruz. Eğer içinize sinen bir model bulursanız gereken tadilatları yaparak düğünüze hazır hale getiriyoruz. Hazır model değil de özel dikim bir hizmet almak isterseniz de aklınızda olan düşünceleri kağıda dökerek çizimleri yapıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı çıkarıyoruz. Gelinliği giydiğinizde içinde rahat hissetmenizi ve aynı zamanda kusursuz görünmenizi arzuluyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde de kağıtta çizilen modeli karşınıza çıkarıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanıyor ve çeşitli detaylarla gelinliklerimizi özel kılıyoruz. Tüller, tüyler, parlak taşlar, inciler modellerimizi süslediğimiz aksesuarlar arasında yer alıyor. Gelinliğinize uygun duvak tasarımı da yaparak harika bir gelin olmanıza yardımcı oluyoruz. Üstelik sadece gelinlik değil nişan ve kına gecelerinde giyebileceğiniz birbirinden özel işçiliğe sahip abiye tasarımlarımızla da size yardımcı oluyoruz.

Sizin de İstanbul’da gelinlik satan mağazalar arasında bir tercih yapmadan önce Elif Çakmak Wedding’e uğramanızı ve bizimle tanışmanızı diliyoruz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak modaevimize gelmeden önce randevu alabilirsiniz.

İletişim

Elif Çakmak

Gülay Korkusuz

  • Adres: Ali Kuşçu Mah. fevzipaşa Cad. No: 46 Kat: 2 FatihYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!