Duende Moda

E-posta Gönder

 • İstanbul.

Duende Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Duende Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Duende Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Duende Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Duende Moda Hakkında

Her kadının bir gelinlik hayali vardır, peki ya siz kendinizi nasıl bir gelinliğin içinde hayal ediyorsunuz? Gelin bu sorunun cevabını birlikte verelim! Hem de birbirinden güzel gelinlik modellerimiz arasında oldukça eğlenceli bir şekilde…

Duende Moda olarak, tekrarının imkânsız olduğu o değerli günde muhteşem görünmeniz için isteklerinizle yakından ilgileniyor, hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamaya özen gösteriyoruz. Çünkü modaevimizden mutlu ve memnun bir şekilde ayrılmanızı istiyoruz. Her bir gelinliği yenilikleri, son zamanların en trend modellerini takip ederek tasarladığımızı da belirtelim. Tabii hazır modellerimiz dışında isterseniz özel dikim olanağımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Bu imkânımızla sizin de tarzınıza ışık tutmak istiyor, kişiliğinizi ortaya çıkaran özgün tasarımlar yaparak fark yaratıyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda size gelinliklerimiz hakkında kısaca bilgi veriyor, daha sonra hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Görüşmemizde ilk olarak nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi soruyoruz ve hayallerinizdeki gelinliğe benzer modelleri beğeninize sunuyoruz. Hoşunuza giden tasarımları hemen deneyebiliyorsunuz. Eğer hoşunuza giden gelinliği hazır modellerimiz arasından bulamazsanız, az önce de belirttiğimiz gibi özel dikim hizmetimizden faydalanabiliyorsunuz. Hem de oldukça uygun fiyatlarla…

Peki gelinliğinizi size ne kadar sürede teslim ediyoruz?

Öncelikle prova süresinin tercih ettiğiniz gelinlik modeline göre değişiklik gösterdiğini söyleyelim. Eğer özel dikim yaptıracaksınız; gelinliğinizi genellikle 2 ila 5 prova arasında size teslim ediyoruz. Tabii hazır modellerimizin teslimatı daha kolay ve hızlı oluyor. Seçimini yaptığınız hazır model gelinliğe birkaç küçük dokunuşumuzun ardından hemen sahip olabiliyorsunuz.

Gebze gelinlik moda evlerinden çok farklı gelinlik tasarımlarımız ve profesyonel hizmetlerimizle heyecanınıza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmına bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah, Yasa Cd. D:No 2 / B, 41400 Gebze/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.