cennet moda

E-posta Gönder

cennet moda

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

İstanbul

wedding gelinlik

...

Cansum Moda
2

İstanbul

Cansum Moda

Gelinler için en özel anları yansıtan gelinlikler bir ömür boyu çok önemli ...

İstanbul

Talia Moda Evi

...

Hakkında

Modayı takip eden gelinlerimiz artık klasik ve demode haline gelmiş gelinlik modelleri yerine tarzını ortaya koyabilecek bir firma ile çalışmak istiyor. Cennet Moda’yı seçen gelin adayları birbirinden özel gelinlik modellerine sahip oluyor. Gelinliklerinizi nasıl hayal ediyorsanız o şekilde hazırlıyoruz. Sade ve şık bir gelinlik modeli için çeşit çeşit gipür arasından dilediğinizi kullanıyoruz. Ancak bol ışıltılı ve gösterişli bir gelinlik hayali kuruyorsanız özenle kullandığımız inci, taş, işlemelerle hayalinizin çok ötesinde bir gelinlik modeli tasarlıyoruz. Şıklığıyla dikkat çeken gelinliklerimizin kabarık olmasını isteyen gelin adayları için kaliteli ve sağlam tarlatanlar kullanıyoruz. Prenses edasına sahip olmak isteyen gelin adaylarımız kabarık gelinlik modelleri ile göz kamaştırıyor.

İletişim

  • Adres: Akşemsettin Mah. Fevzipaşa Cad. No 137 kat 2 fatihYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.