Gelinlik İstanbul

Buket Moda Evi

Firma kapanmıştır
Buket Moda Evi

Buket Moda Evi Hakkında

İstanbul’da şıklığı ve modern görünümüyle dikkat çekmek isteyen gelin adaylarımızın tercihi Buket Moda Evi Fatih! Hayatınızın en heyecanlı gününde nasıl bir gelinlik giymeyi hayal ediyorsunuz? Model konusunda hâlâ kararsızsanız yılların verdiği tecrübeyle size doğru yönlendirmeler yapmak için buradayız.

Bir prenses olmaya hazır mısınız? Bunu sağlamak için ilk olarak sizi daha yakından tanıyabileceğimiz ön görüşmeler yapıyoruz. Hep hayalini kurduğunuz görünüm için elimizdeki hazır gelinlik modellerini denemenizi rica ediyoruz. Çünkü gelinliklerimiz askıdaki halinden çok daha güzel duruyor vücudunuzda. O değerli günün yıldızı olmanız için hazır modellerimiz üzerinde küçük dokunuşlar yapmayı da ihmal etmiyoruz.

Her geçen gün yenilen kreasyonlarımızda içinde bulunduğumuz yılın trend modelleri yer alıyor. Ama siz yine de elimizdeki modellerden içinize sinen tasarımı bulamazsanız özel dikim imkânımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Bu aşamada kalıp çalışmaları için terzimizle görüşmeye başlıyorsunuz. Aklınızdaki benzeri olmayan model için farklı kumaş seçeneklerini, pul, boncuk ve işleme detayları kullanıyoruz. Tasarımına karar verdiğiniz gelinliğinizin adeta bir tamamlayıcısı olarak gördüğümüz duvak ve saç aksesuarlarını da bizden temin edebiliyorsunuz. Moda evimizde gelinlik dışında nişanlık ve abiye modelleri de bulunuyor.

Buket Moda Evi güler yüzlü ve profesyonel bir ekibe sahip. Özel isteklerinizi de mümkün olduğunca yerine getirmeye çalışan bu ekibimizden dilediğiniz yardımı isteyebiliyorsunuz. Şu önemli bilgiyi de sizlerle paylaşmak isteriz; evlilik sezonu dediğimiz yaz aylarında çok yoğun olabileceğimizden özellikle özel dikim düşünüyorsanız bizimle düğününüzden en az 3 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Fatih'te gelinlik fiyatlarını merak ediyorsanız ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz randevu al!’’ formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Buket Moda Evi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
3 hafta

Buket Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

Buket Moda Evi gelinlik fiyatları ne kadar?

Buket Moda Evi gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Buket Moda Evi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Buket Moda Evi gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.

Buket Moda Evi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Buket Moda Evi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Buket Moda Evi aksesuar sağlıyor mu?

Buket Moda Evi, kuşak, gelin buketi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Buket Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Buket Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Buket Moda Evi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Buket Moda Evi pazar günü hizmet veriyor.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.