Bijoux Abiye ve Gelinlik

66

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Gelinlikçi modelleri

Prenses Model Gelinlikler

Prenses Model Gelinlikler

35 model

A Kesim Gelinlikler

A Kesim Gelinlikler

7 model

Balık Gelinlikler

Balık Gelinlikler

15 model

Düz Kesim Gelinlikler

Düz Kesim Gelinlikler

9 model

Görkemli Gelinlikler

Görkemli Gelinlikler

12 model

Klasik Gelinlikler

Klasik Gelinlikler

40 model

V Yaka Gelinlikler

V Yaka Gelinlikler

33 model

Straplez Gelinlikler

Straplez Gelinlikler

13 model

Düşük Omuz Gelinlikler

Düşük Omuz Gelinlikler

9 model

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

63 model

Modern Gelinlikler

Modern Gelinlikler

10 model

2020 Gelinlik Modelleri

2020 Gelinlik Modelleri

66 model


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık
  • Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Hakkında

  • Firmanızı Tanıtan Yazı Giyimde; çeşit çokluğu, kalite, ulaşabilir fiyat, şıklık ve farklılık aradığınızı biliyoruz. Peki, siz gelinlik arayışında olan çiftlerimize tüm bunları bir arada sunduğumuzu ve size özel tasarım modellerle en güzel gününüzü şıklığınızla taçlandırdığımızı biliyor musunuz? Bijoux Abiye ve Gelinlik markasının kalitesiyle kendinizi özel hissetmeye hazır olun. Fatih’teki mağazamızda aradığınız her konsept ve tarzda modeli bulabileceğinizi de söylemeliyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimiz ve alanında uzman ekibimizle hak ettiğiniz benzersiz şıklığı sunmak için sizi bekliyoruz. Randevu sistemiyle çalışıyor, stil danışmanımızla mağazamızda buluşmanızı sağlıyoruz. Kıymetli zamanınızı en doğru şekilde kullanıyor, hoş sohbetlerle aradığınız gelinlik hakkında konuşuyoruz. Hayal ettiğiniz modeli, vücut şeklinizi, düğün konseptinizi, ayakkabılarınız ve damat beyin kıyafetini bile inceliyor tam aradığınız şıklığa kavuşmanızı sağlıyoruz. Bunun için ilk olarak hazır modellerimizi incelemenizi tercih ediyoruz. Tamamı yeni sezon kreasyonumuzda yer alan kumaş kalitesi yüksek özel modellerimizi incelerken denemenizi de tavsiye ediyoruz. Çünkü kumaşın kalitesini ve gelinlik modelinin vücudunuza uygunluğunu en iyi hissetme yolu budur. Bijoux gelinlik tasarımlarının kumaş kalitesi kadar; dantel, güpür ve değerli taş işçiliğini de incelemeyi unutmayın. Modacılarımızın tasarladığı özel modellerin kalıp çalışmasını yapan terzilerimiz sayesinde kusursuz hale gelen ‘özel dikim’ modellerimizi de mutlaka düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Duvak ve özel aksesuarlarla taçlanan güzelliğinize ise, diyecek bir şeyimiz yok! Abiye ve nişanlık modellerimizle de her özel anınızda şıklık için buradayız. Aradığınız şıklığı her zaman burada bulacağınızdan eminiz! Şüphesiz ki şıklık ve zarafetin çok daha fazlası da güzellik salonu ve kuaför hizmetlerimizle sizi bekliyoruz. “Sade ve şık” mottosuyla sunduğumuz benzersiz hizmete ulaşmak için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan Bijoux İstanbul iletişim formunu doldurmak.

Önerilen Firmalar

Uğurlu By Dilek Özdemir
50 10

Fatih

Uğurlu By Dilek Özdemir

Gelinlik Gülse Moda
124 3

Küçükçekmece

Gelinlik Gülse Moda

Sibel Arıcı Wedding Home
25 1

Fatih

Sibel Arıcı Wedding Home

Hakkında

Giyimde; çeşit çokluğu, kalite, ulaşabilir fiyat, şıklık ve farklılık aradığınızı biliyoruz. Peki, siz gelinlik arayışında olan çiftlerimize tüm bunları bir arada sunduğumuzu ve size özel tasarım modellerle en güzel gününüzü şıklığınızla taçlandırdığımızı biliyor musunuz?

Bijoux Abiye ve Gelinlik markasının kalitesiyle kendinizi özel hissetmeye hazır olun. Fatih’teki mağazamızda aradığınız her konsept ve tarzda modeli bulabileceğinizi de söylemeliyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimiz ve alanında uzman ekibimizle hak ettiğiniz benzersiz şıklığı sunmak için sizi bekliyoruz. Randevu sistemiyle çalışıyor, stil danışmanımızla mağazamızda buluşmanızı sağlıyoruz. Kıymetli zamanınızı en doğru şekilde kullanıyor, hoş sohbetlerle aradığınız gelinlik hakkında konuşuyoruz. Hayal ettiğiniz modeli, vücut şeklinizi, düğün konseptinizi, ayakkabılarınız ve damat beyin kıyafetini bile inceliyor tam aradığınız şıklığa kavuşmanızı sağlıyoruz.

Bunun için ilk olarak hazır modellerimizi incelemenizi tercih ediyoruz. Tamamı yeni sezon kreasyonumuzda yer alan kumaş kalitesi yüksek özel modellerimizi incelerken denemenizi de tavsiye ediyoruz. Çünkü kumaşın kalitesini ve gelinlik modelinin vücudunuza uygunluğunu en iyi hissetme yolu budur. Bijoux gelinlik tasarımlarının kumaş kalitesi kadar; dantel, güpür ve değerli taş işçiliğini de incelemeyi unutmayın. Modacılarımızın tasarladığı özel modellerin kalıp çalışmasını yapan terzilerimiz sayesinde kusursuz hale gelen ‘özel dikim’ modellerimizi de mutlaka düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Duvak ve özel aksesuarlarla taçlanan güzelliğinize ise, diyecek bir şeyimiz yok!

Abiye ve nişanlık modellerimizle de her özel anınızda şıklık için buradayız. Aradığınız şıklığı her zaman burada bulacağınızdan eminiz! Şüphesiz ki şıklık ve zarafetin çok daha fazlası da güzellik salonu ve kuaför hizmetlerimizle sizi bekliyoruz.

“Sade ve şık” mottosuyla sunduğumuz benzersiz hizmete ulaşmak için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan Bijoux İstanbul iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Ali Kuşçu Mah. Fevzipaşa Cad. No:40 Fatih İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!