Beyazıt Moda Evi ve Kuaför

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Küçükçekmece, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Elza Moda Evi Gülten Türk
91 10

Gaziosmanpaşa

Elza Moda Evi Gülten Türk

1 hafta
Özel Dikim
Zümrüt Gelinlik Moda Evi
100 10

Arnavutköy

Zümrüt Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Derya Modaevi
41 8

Esenyurt

Derya Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Her gelin adayının hayallerini süsleyen bir gelinlik modeli vardır mutlaka! Zevkinizi ve tarzınızı en iyi yansıtan modeli tercih ederek düğün gününüzde tüm bakışları üzerinize toplayabilirsiniz. Beyazıt Moda Evi olarak uzun yıllardır gelin adaylarımıza hayal ettikleri gelinliği hazırlıyoruz. İçinde tam anlamıyla kendinizi iyi hissedeceğiniz ve içinize sinen gelinliğinizin tasarımcısı olma mutluluğunu yaşıyoruz.

Zarafetinizi ortaya çıkaracak sade ama bir o kadar da şık bir gelinlik mi? Yoksa taşlı payetli ışıltılı, tüm gözlerin üzerinizde toplanacağı gösterişli bir gelinlik mi? Ya da Fransız dantelinin kullanıldığı romantik bir gelinlik mi? Aklınızda olan ya da olmayan birçok modeli sizin için yaratıcılığımızı kullanarak özel tasarımlarımızla hazırlayacağımızı söyleyebiliriz.

Modaevimiz bünyesinde çalışan deneyimli tasarımcılarımız ve terzilerimizle sizin için en kusursuz gelinliği ortaya çıkarıyoruz. Tabii bunların öncesinde ilk olarak sizinle buluşuyor ve hayal ettiğiniz gelinliğin detaylarını öğreniyoruz. Bize anlattığınız modelin düğün mekânınız ve organizasyon konseptiniz ile uyumlu olup olmayacağı üzerine konuştuktan sonra hazırlıklarımıza hızlı şekilde başlıyoruz.

Vücut hatlarınızı en iyi şekilde ortaya çıkaracağımız kalıplarımız ile gelinliğinizi oluşturmaya başlıyoruz. Gelinliğiniz üzerinde olmasını istediğiniz detaylara göre değişen hazırlık sürecimizde sadece birkaç prova ile gelinliğinizi son haline getirebiliyoruz. Duvağınızı da boyunuz ile orantılı bir uzunlukla hazırlıyoruz. Böylece olduğunuzdan kısa ya da uzun görünmenizin önüne geçiyoruz.

Kumaş olarak ise birinci sınıf kalitedeki ürünleri kullanıyoruz. Özel tasarımlarımızın yanı sıra hazır gelinlik modellerimizi de beğeninize sunarak, hızlı bir seçim yapmak isteyen gelin adaylarımıza olanak sağlıyoruz. Beğendiğiniz hazır modelimizi vücudunuza oturacak hale getiriyoruz.

Küçükçekmece'deki gelinlikçiler arasından siz de modaevimizi tercih etmek ve hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizden randevunuzu alabilirsiniz. Sizi modaevimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim

Yetkili kişi

  • Adres: Küçükçekmece İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!