Beyazıt Moda Evi ve Kuaför

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Beyazıt Moda Evi ve Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Beyazıt Moda Evi ve Kuaför Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Beyazıt Moda Evi ve Kuaför Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Beyazıt Moda Evi ve Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Beyazıt Moda Evi ve Kuaför Hakkında

Her gelin adayının hayallerini süsleyen bir gelinlik modeli vardır mutlaka! Zevkinizi ve tarzınızı en iyi yansıtan modeli tercih ederek düğün gününüzde tüm bakışları üzerinize toplayabilirsiniz. Beyazıt Moda Evi olarak uzun yıllardır gelin adaylarımıza hayal ettikleri gelinliği hazırlıyoruz. İçinde tam anlamıyla kendinizi iyi hissedeceğiniz ve içinize sinen gelinliğinizin tasarımcısı olma mutluluğunu yaşıyoruz.

Zarafetinizi ortaya çıkaracak sade ama bir o kadar da şık bir gelinlik mi? Yoksa taşlı payetli ışıltılı, tüm gözlerin üzerinizde toplanacağı gösterişli bir gelinlik mi? Ya da Fransız dantelinin kullanıldığı romantik bir gelinlik mi? Aklınızda olan ya da olmayan birçok modeli sizin için yaratıcılığımızı kullanarak özel tasarımlarımızla hazırlayacağımızı söyleyebiliriz.

Modaevimiz bünyesinde çalışan deneyimli tasarımcılarımız ve terzilerimizle sizin için en kusursuz gelinliği ortaya çıkarıyoruz. Tabii bunların öncesinde ilk olarak sizinle buluşuyor ve hayal ettiğiniz gelinliğin detaylarını öğreniyoruz. Bize anlattığınız modelin düğün mekânınız ve organizasyon konseptiniz ile uyumlu olup olmayacağı üzerine konuştuktan sonra hazırlıklarımıza hızlı şekilde başlıyoruz.

Vücut hatlarınızı en iyi şekilde ortaya çıkaracağımız kalıplarımız ile gelinliğinizi oluşturmaya başlıyoruz. Gelinliğiniz üzerinde olmasını istediğiniz detaylara göre değişen hazırlık sürecimizde sadece birkaç prova ile gelinliğinizi son haline getirebiliyoruz. Duvağınızı da boyunuz ile orantılı bir uzunlukla hazırlıyoruz. Böylece olduğunuzdan kısa ya da uzun görünmenizin önüne geçiyoruz.

Kumaş olarak ise birinci sınıf kalitedeki ürünleri kullanıyoruz. Özel tasarımlarımızın yanı sıra hazır gelinlik modellerimizi de beğeninize sunarak, hızlı bir seçim yapmak isteyen gelin adaylarımıza olanak sağlıyoruz. Beğendiğiniz hazır modelimizi vücudunuza oturacak hale getiriyoruz.

Küçükçekmece'deki gelinlikçiler arasından siz de modaevimizi tercih etmek ve hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bizden randevunuzu alabilirsiniz. Sizi modaevimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.