Beste Fashion

E-posta Gönder

Beste Fashion

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Sara Moda Evi
180 9 15

Kadıköy

Sara Moda Evi

......

Derya Çelebi
279 16 29

Bağcılar

Derya Çelebi

......

As Brides
226 5 1

Kadıköy

As Brides

......

Hakkında

İstanbul’da sizlere hizmet sunan Beste Fashion en güzel gelinlik modellerini sizler için hazırlıyor ve ekonomik fiyatlarla size satıyor. Gelinlik modellerimizde renk seçeneği sunuyoruz. Beyazın farklı tonlarını gelinliklerimizde kullanıyoruz. Gelinlik modellerini hazırlarken vücut tipini belirliyor, sonra vücut tipine uygun gelinlik modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Gelinliklerinizi gösterişli modellerden tercih ederseniz özel olarak kullandığımız küçük veya büyük inciler, taşlar, işlemeler ve gipürler kullanıyoruz. Modayı yakından takip eden gelin adaylarımız sizlerle özel katalogları paylaşıyor. Gelinlik kataloglarımız arasından beğendiğinizi hemen sipariş verebilir ve birkaç hafta içerisinde teslim alma şansına sahip olabilirsiniz. Gelinlik seçiminin gelinler açısından ne kadar kıymetli olduğunu çok iyi biliyor ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir gelinlik tasarlıyoruz.

İletişim

Beste KaracaliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.