Arzum Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Eldiven
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Talep edilen tarzda gelinlikler tasarlıyoruz.

Önerilen Firmalar

Nehir Tayman Couture
50 1

Şişli

Nehir Tayman Couture

1 haftadan az
Özel Dikim
Büşra Tezel Modaevi
78 7

Bayrampaşa

Büşra Tezel Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Sibel Arıcı Wedding Home
25 1

Fatih

Sibel Arıcı Wedding Home

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gelin hayalinizdeki gelinliği birlikte keselim dikelim ve en baştan yaratalım!

Evliliğin en önemli aşamalarından biri de muhakkak gelinliktir.

Düğün mekânınıza uygun olmasından damatlıkla uyumlu olmasına kadar pek çok detaya dikkat edilmesi gerekir. Hem küçüklüğünüzden beri hayalini kurduğun o bembeyaz gelinlik hem de mekân ve damatlık detaylarını göz önünde bulundurarak sizin için en uygun gelinliği tasarlıyoruz.

İstanbul gelinlik için en fazla seçeneğe sahip olan şehir. Bulmak istedikleri tüm seçenekleri senelerin verdiği tecrübeme dayanarak gelinlere sunuyorum. Onlar yalnızca beğendikleri modeli gösteriyorlar ve ortalama 2 provayla bedenleri için en uygun şekilde dikiyorum.

Elimde olan 32’den 52’ye dilenilen kalıp seçenekleriyle her beden için hizmet veriyorum. Straptez gelinlik ya da vintage bir gelinlik mi isteniyor, tesettür gelinlik mi yoksa balık model mi; bedeninize en uygun haliyle dilediğiniz modeli sizin için dikiyorum.

Hangi günler hizmet verdiğimden bahsedecek olursam; hafta sonu dahil istenilen her gün gerek görüşme gerek de prova için Arzum Moda’ya gelebilirsiniz. Bugünlerde dilerseniz hazır modellerimden istediğinizi kiralayabileceğiniz gibi gelinlik özel dikim çalışmalarınızı da yürütebilirim.

Üstelik yalnızca gelinlik değil; kaftandan gelinlik aksesuarına kadar dilediğiniz tüm seçenekleri sunuyorum. Gelinlik aksesuarı olarak; gelinliğin vazgeçilmez parçası olan gösterişli bir duvağınızı yapabileceğim gibi düğün gecesi üşüme ihtimalinize karşı kibar bir bolero da yapabilirim.

Minimum 1300 TL’den başlayan gelinlik modellerinden dilediğinizi yaratabilmem için ortalama 15 gün önceden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz fotoğrafı göstereceksiniz ve 15 gün içerisinde ta tam, gelinliğiniz hazır!

Hadi gelin düğün gecenizin en güzel detayını birlikte oluşturalım. Formu doldurarak benimle iletişime geçmenizi ve hayallerinizdeki modeli anlatmanızı heyecanla bekliyorum…

İletişim

Arzu Adli

  • Adres: Avcılar/İstanbul

Arzum Moda Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.