Arzum Moda

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Arzum Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Arzum Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Arzum Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Arzum Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Talep edilen tarzda gelinlikler tasarlıyoruz.

Arzum Moda Hakkında

Gelin hayalinizdeki gelinliği birlikte keselim dikelim ve en baştan yaratalım!

Evliliğin en önemli aşamalarından biri de muhakkak gelinliktir.

Düğün mekânınıza uygun olmasından damatlıkla uyumlu olmasına kadar pek çok detaya dikkat edilmesi gerekir. Hem küçüklüğünüzden beri hayalini kurduğun o bembeyaz gelinlik hem de mekân ve damatlık detaylarını göz önünde bulundurarak sizin için en uygun gelinliği tasarlıyoruz.

İstanbul gelinlik için en fazla seçeneğe sahip olan şehir. Bulmak istedikleri tüm seçenekleri senelerin verdiği tecrübeme dayanarak gelinlere sunuyorum. Onlar yalnızca beğendikleri modeli gösteriyorlar ve ortalama 2 provayla bedenleri için en uygun şekilde dikiyorum.

Elimde olan 32’den 52’ye dilenilen kalıp seçenekleriyle her beden için hizmet veriyorum. Straptez gelinlik ya da vintage bir gelinlik mi isteniyor, tesettür gelinlik mi yoksa balık model mi; bedeninize en uygun haliyle dilediğiniz modeli sizin için dikiyorum.

Hangi günler hizmet verdiğimden bahsedecek olursam; hafta sonu dahil istenilen her gün gerek görüşme gerek de prova için Arzum Moda’ya gelebilirsiniz. Bugünlerde dilerseniz hazır modellerimden istediğinizi kiralayabileceğiniz gibi gelinlik özel dikim çalışmalarınızı da yürütebilirim.

Üstelik yalnızca gelinlik değil; kaftandan gelinlik aksesuarına kadar dilediğiniz tüm seçenekleri sunuyorum. Gelinlik aksesuarı olarak; gelinliğin vazgeçilmez parçası olan gösterişli bir duvağınızı yapabileceğim gibi düğün gecesi üşüme ihtimalinize karşı kibar bir bolero da yapabilirim.

Minimum 1300 TL’den başlayan gelinlik modellerinden dilediğinizi yaratabilmem için ortalama 15 gün önceden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz fotoğrafı göstereceksiniz ve 15 gün içerisinde ta tam, gelinliğiniz hazır!

Hadi gelin düğün gecenizin en güzel detayını birlikte oluşturalım. Formu doldurarak benimle iletişime geçmenizi ve hayallerinizdeki modeli anlatmanızı heyecanla bekliyorum…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.