Diva Moda

E-posta Gönder

 • Merkez, Eskişehir.

Diva Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Diva Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Diva Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Diva Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka

Diva Moda Hakkında

Hayallerinizdeki gelinliği Diva Modeevi’nde size sunuyoruz. Eskişehirli gelinler için de hizmet veriyoruz. 35 yılı aşkın süredir Ankara’dayız. Kendimizi geliştirdik, gelin adaylarının ilgisiyle birlikte büyüdük. Ankara’da 2 tane şubemiz bulunuyor fakat sadece burada hizmet vermiyoruz. Tüm çevre illerden gelinliklerimizin methini duymuş gelin adayları geliyor.

Şehir dışından gelecek gelinlerimiz için iyi bir haberimiz var. Gelinliğinizi sadece iki provada hazırlıyoruz. İlk geldiğinizde modele karar veriyor, ölçülerinizi alıyor. İkinci geldiğinizde ise gelinliği teslim ediyoruz. Hızlı ve el becerisi yüksek bir ekibiz. Bunun avantajı sayesinde gelin adaylarının isteklerine hemen cevap verebiliyoruz.

Gelinlerimize randevu olarak hizmet veriyoruz. Çünkü her gelin adayıyla özel olarak ilgileniyor, diledikleri gibi bir gelinliğe sahip olması için düğün süreciyle ilgili her detayı öğrenmeye çalışıyoruz. Akıllarında bir model olan gelinler bize isteklerini anlatıyor, biz de ona uygun modellerimizi çıkarıyoruz. Eğer belirli bir modele karar vermedilerse vücut yapısı ve düğünle ilgili aldığımız bilgiler sayesinde ideal gelinlik önerilerinde bulunuyoruz. Hazır gelinlik modellerinden dilediklerini tercih ettiklerinde hızlı bir şekilde teslimini gerçekleştiriyoruz. Terzilerimiz hemen küçük değişiklikleri hallediyorlar.

Kullandığımız kumaşların kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Özel kumaş ve tüller sayesinde gelinliğin şık bir duruşa sahip olmasını sağlıyoruz. Saten, taş ya da incilerle süslü kumaşlarımız da bulunuyor. Gelin adayını kumaş konusunda sınırlandırmıyoruz, dilediği kumaş elimizde yoksa da hemen dışarıdan temin ederek dilediği gelinliği dikiyoruz.

Her zaman hatırlayacak ve akıllardan silinmeyecek bu görüntünüzde bizim de payımız olsun istiyoruz. En özel gelinliği size hazırlayarak masalsı bir görünüme sahip olmanızı temenni ediyoruz. Zaten bizim gelinliklerimizi tercih ettiğinizde tam da böyle görüneceğinizi biliyoruz. Siz de Diva Moda’nın şanslı gelinleri arasındaysanız; Eskişehir gelinlik firmalarının da arasında sayılan bizi tercih edin. Profesyonel bir firma için iletişim formunu doldurun, hayallerinizdeki gelinliği size tasarlayalım.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.