Gelinlik Aydın

Neton

Neton

Neton Hakkında

Birçok farklı gelinlik ve abiye modeli ile mükemmel gecelere imza atmanızı sağlayan Neton, Aydın gelinlik kiralama hizmeti sunan firmalardan birisi olarak öne çıkıyor. Dilerseniz özel tasarım gelinliklerle davetinize damganızı vurun, dilerseniz firmada bulunan sıfır gelinliklerden birini seçerek kendinizi şımartın. Gün boyunca özgüveniniz yüksek olsun, yüzünüzde bir tebessüm hiç silinmesin. Birbirinden şık abiyelerle mükemmel bir güne adımınızı atın.

Deneyim

Davetinizin başından sonuna kadar kuğu gibi güzel görünmeniz için senelerdir sektörde yer alıyor, memnuniyetinizi önemseyerek hareket ediyoruz. Mordan kırmızıya, beyazdan siyaha kadar her türlü rengi size yakıştırıyor, vücudunuza uyacak olan o güzel abiyeyi bulmanızda yardımcı oluyoruz. Üstelik sunduğumuz hizmetin kalitesi dillere destan olacak kadar yüksek standartlarda. Gelin, deneyimimizi kullanarak gününüzü güzelleştirelim.

Hizmetler

Aydın gelinlik mağazaları içerisinde sadece hazır modellerle değil ayrıca özel dikim modellerle de çalışan bir gelinlikçi olarak ön plana çıkıyoruz. Vücut ölçülerinizi alıyor, boyunuzu da göz önünde bulundurarak şahane gelinlikler üretiyoruz. Ayrıca sadece düğününüzde değil, kına ve nişan gibi diğer mutlu anlarınızda da sizinle birlikteyiz. Renk renk bindallılar, Neton Abiye farkıyla kına gecenizi süslüyor.

Tasarım / Tarz

Gelinliklerimizde ve abiyelerimizde tek bir tarz üzerine yoğunlaşmaktan ziyade birçok farklı tarzı bir arada barındırıyoruz. İsteğinize göre birçok farklı kumaşla birlikte çalışıyor, hem uzun hem de kısa elbiseler üretiyoruz. Dilerseniz dekolteli veya transparan modeller tercih edin, dilerseniz daha kapalı elbiseler içerisinde kendinizi prensesler gibi hissedin. Neton Abiye’de her türlü tasarım ve tarzda şahane elbiseler bulabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Gelinlerimize bu güzel günde taşıyacakları gelinliği teslim etmeden önce birçok prova yapıyor, elbisenin içerisinde rahat hissetmelerini sağlıyoruz. Abiyelerimizin vücuda tam olarak oturduğundan emin oluyoruz. Ayrıca daha uygun fiyata bulabileceğiniz outlet gelinlik hizmeti de sunuyor, gelinlerimizi mutlu ediyoruz. Yıl boyunca birçok farklı kampanya sunuyor, Neton farkından yararlanmayan gelinimiz kalmasın istiyoruz.

Mezuniyetten nişana, kınadan düğüne kadar bütün güzel günlerinizde sizinleyiz. Neton kalitesinden siz de faydalanmak isterseniz sakın unutmayın; kapılarımız sizin için sonuna kadar açık! Dilerseniz sayfada bulunan iletişim adreslerimizi kullanın, ekibimize ulaşın ve Aydın gelinlik fiyatlarımız hakkında en detaylı bilgiyi öğrenin. Yan taraftaki iletişim formunu doldurarak da bize ulaşabilir, abiyelerimiz konusundaki güncel bilgilere erişebilirsiniz.

Neton Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
6 hafta

Neton Sıkça Sorulan Sorular

Neton gelinlik fiyatları ne kadar?

Neton gelinlik fiyatları 50.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Neton gelinlik teslim süresi ne kadar?

Neton gelinlik teslim süresi 6 hafta'dır.

Neton kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Neton 5'den fazla provada gelinlikleri hazırlıyor.

Neton aksesuar sağlıyor mu?

Neton, gecelik / sabahlık, eldiven, kuşak, taç/toka, gelin kesesi, duvak, şapka, ayakkabı aksesuarlarını sağlamaktadır.

Neton düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Neton düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Neton pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Neton pazar günü hizmet veriyor.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.