Nesrin Gülay Moda Evi

E-posta Gönder

Nesrin Gülay Moda Evi

Nesrin Gülay Moda Evi Hakkında

Nesrin Gülay Hollanda'da kaldığı 7 yıl içerisinde hem konfeksiyon eğitimi aldı hem de konfeksiyon atölyelerinde çalıştı. Türkiye'ye geldikten sonra Halk Eğitim kurslarına katılarak makine, el ve kurdele nakış sertifikalarını ve usta öğreticilik belgelerini tamamladıktan sonra Aydınımızın Koçarlı ve Köşk'e bağlı köylerinde açılan halk eğitim kurslarında Usta Öğretici olarak çalıştı.

2010-2011 yıllarında İzmir'de bulunan Üç El Moda ve Tasarım Okulu'nda moda tasarımı eğitimine katılıp Moda Tasarımcı Belgesini başarıyla aldı. 2011 yılı Aralık ayında tüm dost ve arkadaşları ile beraber Nesrin Gülay Moda Evi'nin kapılarını Aydın'da modanın gelişmesi ve çeşitlenmesi için giyinmeyi seven Aydınlı kadınlarımıza açmıştır.

Nesrin Gülay yönetimindeki Nesrin Gülay Moda Evi, bilgisini tecrübe ile taçlandırıp moda ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor. Size özel gelinlik, nişanlık, abiye, mezuniyet kıyafetleri hazırlayan Nesrin Gülay, farklı ve birbirinden şık modelleri ile güzelliğinizi tamamlıyor. Bayan takım elbise ve houte couture kıyafetler de bulabileceğiniz Nesrin Gülay Moda Evi; günlük hayatınızda, düğün ve cemiyetlerinizde, parti ve törenlerinizde en şık kıyafeti sizin giymeniz için size özel tasarımlar sunuyor. Gelin, Nesrin Gülay farkı ile tanıştıralım.

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.