Muazzez Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Abiye ve Nişanlık

Özellikler

Söke, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak

Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik
43 1

Nazilli

Zümrüt Gelinlik

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Aydın’da vücut ölçülerinize en uygun ve güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtacak gelinlik modellerini mi arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise en güzel gelinliklerle sizi buluşturmak için Muazzez Gelinlik’e davetlisiniz! Uzun yıllardan beri gelinlik ve bindallı arayışlarında gelin adaylarının yardımcısı oluyoruz. Yaratıcı ekibimiz size en uygun modellerin bir listesini çıkarıyor. Bu liste içerisinden içinize en çok sinen modelleri tercih etme imkânına sahip oluyorsunuz.

Peki Aydın gelinlik moda evleri arasından neden bizi tercih etmelisiniz?

Bunun cevabı bizim adımıza oldukça basit. Çünkü gelinlik firmaları arasında fotoğraf çekimi, gelin saçı ve kına gecesi ihtiyaçlarınızı tek çatı altında karşılayabileceğiniz ender firmalardan biriyiz.
Düğününüz öncesinde pek çok farklı detayı aynı anda düşünürken bir koşuşturma içinde oluyorsunuz. Bu sebeple biz tüm bu önemli unsurları tek çatı altında topladık ki sizi daha fazla yormadan çoğu işi bir yerde halledebilelim. Bizi tercih etmeniz için bir diğer neden de Aydın gelinlik fiyatları arasında en uygun olanları sizinle buluşturabilmemiz. Gelinlikleri sadece satmayıp aynı zamanda kiraladığımız için de uygun fiyatlarla gelinliğinize kavuşabilirsiniz. Yaz aylarında düğünlerin arka arkaya gerçekleşmesinden dolayı sıkışık bir takvime sahip oluyoruz. Bu nedenle düğün tarihinizden en az 4 hafta önce bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ücretsiz provalarımız için size de yer ayırabiliriz. Katılacağınız bu provalarda en beğendiğiniz modelleri üzerinizde görme ve vücudunuza en iyi oturan gelinliği tercih etme imkânına sahipsiniz.

Düğününüzde gece boyunca muhteşem bir eğlence yaşarken herkesin gözlerini gelinliğinizden alamamasını istiyorsanız Muazzez Gelinlik ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurduktan sonra ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamanız yeterli. Böylece sizi en mutlu edecek gelinliği bulabiliriz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Söke/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!