Muazzez Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Muazzez Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Muazzez Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Muazzez Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Muazzez Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak

Muazzez Gelinlik Hakkında

Aydın’da vücut ölçülerinize en uygun ve güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtacak gelinlik modellerini mi arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise en güzel gelinliklerle sizi buluşturmak için Muazzez Gelinlik’e davetlisiniz! Uzun yıllardan beri gelinlik ve bindallı arayışlarında gelin adaylarının yardımcısı oluyoruz. Yaratıcı ekibimiz size en uygun modellerin bir listesini çıkarıyor. Bu liste içerisinden içinize en çok sinen modelleri tercih etme imkânına sahip oluyorsunuz.

Peki Aydın gelinlik moda evleri arasından neden bizi tercih etmelisiniz?

Bunun cevabı bizim adımıza oldukça basit. Çünkü gelinlik firmaları arasında fotoğraf çekimi, gelin saçı ve kına gecesi ihtiyaçlarınızı tek çatı altında karşılayabileceğiniz ender firmalardan biriyiz.
Düğününüz öncesinde pek çok farklı detayı aynı anda düşünürken bir koşuşturma içinde oluyorsunuz. Bu sebeple biz tüm bu önemli unsurları tek çatı altında topladık ki sizi daha fazla yormadan çoğu işi bir yerde halledebilelim. Bizi tercih etmeniz için bir diğer neden de Aydın gelinlik fiyatları arasında en uygun olanları sizinle buluşturabilmemiz. Gelinlikleri sadece satmayıp aynı zamanda kiraladığımız için de uygun fiyatlarla gelinliğinize kavuşabilirsiniz. Yaz aylarında düğünlerin arka arkaya gerçekleşmesinden dolayı sıkışık bir takvime sahip oluyoruz. Bu nedenle düğün tarihinizden en az 4 hafta önce bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ücretsiz provalarımız için size de yer ayırabiliriz. Katılacağınız bu provalarda en beğendiğiniz modelleri üzerinizde görme ve vücudunuza en iyi oturan gelinliği tercih etme imkânına sahipsiniz.

Düğününüzde gece boyunca muhteşem bir eğlence yaşarken herkesin gözlerini gelinliğinizden alamamasını istiyorsanız Muazzez Gelinlik ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurduktan sonra ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamanız yeterli. Böylece sizi en mutlu edecek gelinliği bulabiliriz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.