Lara Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Aydın

İlçe, İl


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet, Kiralama

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka, Eldiven, Gecelik / sabahlık
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Her tarzda gelinlik tasarlayabiliyoruz.

Hakkında

Aydınlı bir çiftsiniz veya taraflar biri buralı olduğu için düğünü burada yapacaksınız ve hazırlık aşamaları ile ilgili pek çok şeyi halletmeye çalışıyorsunuz. Tarihi alıp mekânı ayarladınız, ev ve eşya gibi detayları da halletmeye başladınız ve rahat bir nefes alıp hayatınızın günlük rutinine döndünüz ancak rehavete kapılıp tarihin yaklaştığını da fark etmediniz. Sanıyoruz düğüne birkaç ay kaldı ve siz biraz telaşlanmaya başlamadınız. Ancak endişe etmeniz hiç gerek yok çünkü Lara Moda Evi burada ve size yardımcı olmaya hazır. Bu arada süreç böyle gerçekleşmemiş ve siz her şeyi tam zamanında planlı bir şekilde hallediyor olabilirsiniz. Tabii ki bu şekilde de bizi tercih edebilir ve hayallerinizdeki gelinliğe bizim aracılığımızla sahip olabilirsiniz.

Uzun yıllardır moda camiasının kalbi gelinlik sektöründe faaliyet gösteren tecrübeli bir firmayız. Gelinlerimizi, çiftlerimizi hatta ailelerini bile çok iyi tanıyor ve her birinin kendi özelindeki istek ve ihtiyaçlarını anlayabiliyoruz. Bu sebeple tabii ki gelinlerimiz başta olmak üzere herkesi memnun etmenin bir yolunu buluyoruz.

Her zevke ve bütçeye hitap eden gelinliklerimizde hazır model de özel dikim de çalışıyoruz. Eğer hazır model tercih ediyorsanız birbirinden güzel ve günümüz modasına uygun pek çok seçeneğimiz bulunuyor. Gelinliği seçtiğiniz takdirde son rötuşlar ile size uygun hale getireceğimiz elbiselerimizi hemen teslim alabilirsiniz. Fakat özel dikim bir tasarım gelinlik istiyorsanız o halde hem aklınızdaki fikirler hem de vücut ölçülerinize uygun bir elbiseyi sizin için hazırlarız. Tecrübelerimize dayanarak size gerekli yönlendirmeleri yaparak hayallerinizden de ötede bir sonuç elde edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Aydın gelinlik firmaları arasında Lara Modaevi’ni tercih ederseniz pişman olmazsınız. Bize ulaşmak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilir ve randevu alabilirsiniz.

  • Adres: Ramazanpaşa Mah.25 Nolu Sok. No:20 Kat:1 Efeler, Aydın

Lara Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!