• Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Zeynep Seyhan Make Up Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Zeynep Seyhan Make Up Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Zeynep Seyhan Make Up Sıkça Sorulan Sorular

Zeynep Seyhan Make Up ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zeynep Seyhan Make Up ile 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Zeynep Seyhan Make Up şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Zeynep Seyhan Make Up şehir dışında hizmet veriyor.

Zeynep Seyhan Make Up gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Zeynep Seyhan Make Up gelin saçı ve makyajı haricinde tesettür tasarım, mekanda / evde hizmet, gelin paketi, manikür / pedikür, düğün gruplarına hizmet hizmetlerini vermektedir.

Zeynep Seyhan Make Up gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Zeynep Seyhan Make Up gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Zeynep Seyhan Make Up Hakkında

Zeynep Seyhan MakeUp, 2018 yılında kurulan saç ve makyaj stüdyosu. Zeynep Seyhan, stüdyosunu kurmadan önce serbest çalışarak bugün olduğu gibi Türkiye’nin her yerine hizmetini götürerek adını duyurdu. Yoğun talep üzerine ve geniş kitlelere çalışmalarını uygulayabilmek için Zeynep Seyhan Make Up markasını yarattı.Sabit stüdyosu Sakarya’da yer alsa da çalışmalarını şehir dışına taşıyor. Böylece gelinlere iddialı olduğu saç ve makyaj hizmetini sınır tanımadan uyguluyor.

Deneyim

Kuaför, İstanbul gelin saç makyaj konusunda uzmanlığını ele almış 8 kişilik temel bir ekiple çalışmalarını yürütmekte. Büyük etkinliklerde veya yoğun dönemlerde talepleri karşılayabilmek için 15 kişiye kadar profesyonel ellerle iş birliği yapmakta. Zeynep Seyhan Make Up, sosyal medya mecralarında paylaştığı aktif işleri ve deneyimleriyle yaratımlarını ortaya koymakta böylece profesyonel portföylerini sergileyerek potansiyel müşterilere kendilerini tanıtma ve referanslarını gösterme şansına erişmekte.

Hizmetler

İstanbul gelin başı kuaför hizmeti veren Zeynep Seyhan Make Up gelin saçı, gelin makyajı, manikür ve pedikür uygulamaları yapıyor. Çalışmalarını yaparken kullandığı ürünlerin markalarına ve kalitelerine dikkat ediyor ve seçimlerini dünyaca bilinen isimler içerisinden yapıyor.Estee Lauder, Natasha Denona, Dior, Charlotte Tilbury, Too Faced, NARS,MAC ve rujlarda da Bobbi Brown gibi yüksek kaliteli ve profesyonel makyaj ürünlerini tercih ediyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Saç ve makyaj üzerine trendleri yakından takip eden ve onları uygulamaya döken kuaför öncelikle gelinlerin isteklerini, mekan seçimlerini, gelinlik tarzlarını öğreniyor. Ardından yüz yapılarına ve verilen bilgilere dayanarak önerilerde bulunup uygulamaya koyuluyor. Her saç modelini kusursuz biçimde ortaya çıkarıyor.Genellikle en çok rağbet gören soft makyaj uygulaması yapıyor. Natürel ve hafif görünümle cildin doğal güzelliğini ön plana çıkaracak makyaj çalışmaları yapıyor.

Güzelliğinizi ve zarafetinizi ortaya çıkaracak tasarımlarımızla büyülü gecenizde size eşlik etmekten büyük keyif alıyoruz. Hak ettiğiniz şıklığı sizlere vermek için bekliyoruz. İstanbul Avrupa Yakası gelin saç makyaj konusunda Zeynep Seyhan Make Up’tan destek almak isterseniz 2 hafta öncesinden irtibata geçmeniz gerekmekte. “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak fiyat bilgilerimize de ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 02 98

 • Adres:

  Arabacı alanı mahallesi, Heybetli sokak, NO:10 Sakarya/Serdivan

 • Haritadaki Konumu

  Zeynep Seyhan Make Up Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.