Zevahir Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Esenler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Nail Spa & Make Up
24 1

Beşiktaş

Nail Spa & Make Up

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Lider Kuaför
7 4 2

Fatih

Lider Kuaför

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Ali Gür Profilo Wedding
144 8 26

Şişli

Ali Gür Profilo Wedding

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

Unutulmaz bir gelin olmanız için 2013 yılından beri İstanbul’da faaliyet gösterdiğimiz Zevahir Kuaför’de şimdi sizin rüyalarınızı gerçekleştirmek istiyoruz.

Profesyonel olarak çalışan 5 kişilik bir ekiple kuaför salonumuz içerisinde hizmet veriyoruz. İhtiyaçlarınızı, beklentilerinizi ve olmak istediğiniz gelin görünümünü iyice anlayarak size özel uygulamalar yapıyoruz. Açıldığımız günden itibaren edindiğimiz tüm tecrübeleri çalışmalarımızda yansıtıyor ve daima müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet ortaya çıkarıyoruz.

Düğününüz öncesi kuaför salonumuza gelerek sizinle uzun uzun konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek yeteneğimizi sizinle paylaşıyoruz. Yüz hatlarınızı, saç yapınızı, ten renginizi, gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi göz önünde bulundurarak size yakışacak tarzları seçenek olarak önünüze sunuyoruz. İçinize sinen bir modeli seçmenizin ardından ortak kararımızla başarılı bir şekilde saçınızı yapıyoruz.

Açık hava bir alanda düğün yapacaksanız uçuşan saçlar, örgü modeller, kıvırcık bukleler, örgü ile taç yapılmış topuzları öneriyoruz. Balo diye tabir edilen kapalı salon düğünlerinde ise sıkı tepede topuzlar, kıvrılmış motifleri olan kabarık topuzlar ya da su dalgalı açık uzun saçları tavsiye ediyoruz. Saçınızı yaptıktan sonra formunu uzun süre koruması için sprey sıkıyor ardından taç ve duvak takıyoruz.

Makyaj konusunda ise saçınızda olduğu gibi alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Kaliteli markaların ürünlerini kullanarak cilt yapınızı koruyacak şekilde makyaj uygulaması yapıyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak şekilde kontur işlemi uyguluyoruz. Kaş, dudak ve göz çevresini belirginleştiriyoruz. Aydınlatıcı uygulayarak da ıslak bitişli canlı bir makyaj yapıyoruz. Makyajınızı bitirdiğimizde ise sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de İstanbul kuaförleri arasında yer alan salonumuzun kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Fatma Eryılmaz

  • Adres: Havaalanı Mah. Taşocağı Cad. No:5 Esenler/İstanbul



Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!