Zafer Bakırcı Su Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Zafer Bakırcı Su Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Zafer Bakırcı Su Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Zafer Bakırcı Su Kuaför Sık Sorulan Sorular

Zafer Bakırcı Su Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Zafer Bakırcı Su Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Zafer Bakırcı Su Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Zafer Bakırcı Su Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Zafer Bakırcı Su Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Zafer Bakırcı Su Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Zafer Bakırcı Su Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zafer Bakırcı Su Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Zafer Bakırcı Su Kuaför Hakkında

İstanbul’da düzenleyeceğiniz düğününüz öncesinde en güzel gelin saçı ve makyajı modellerine ulaşmak için sizi Zafer Bakırcı Su Kuaför’e davet ediyoruz!

Yıllardan beri gelin adaylarının mutlu günlerinde yanlarında olmaktan büyük sevinç duyuyoruz. İstanbul Kadıköy’de bulunan mekânımızın kolay ulaşılabilen konumu nedeniyle düğün gününüzde salonumuza gelirken bir sıkıntı yaşamayacaksınız. İstanbul gelin saçı ve makyajı yapan firmalar arasında bizi ön plana çıkaran özelliklerimizden en önemlisi güler yüzlü ekibimiz. Prova süreciniz ve düğün gününüzde tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olan ekibimiz aynı zamanda trendleri takip ederek size en uygun saç modellerine yaratıcılık katmamıza da katkı sağlıyor.

Gelin saçınızı yapmadan önce saçınızın yapısına ve uzunluğuna dikkat ediyoruz. Bu detaylar gelin saçınızı yaparken oldukça önemli oluyor. Çünkü bazı gelin adayları internet üzerinden başkalarında gördükleri modelleri beğenerek kuaförümüze geliyorlar. Ancak kendi saç yapıları bu modellere uygun olmadığı için istenen sonucu elde edemeyebiliyoruz. Bu sebeple isteklerinizi göz ardı etmeden saçınıza en uygun modelleri belirliyoruz. Sonrasında katıldığınız provalarda gelinliğiniz ile beraber saç modelinizin uyumunu değerlendiriyoruz. İçinize en çok sinen modeli bulduktan sonra toka ve taç gibi aksesuarlar ile saçınıza hoş bir ışıltı da ekleyebiliyoruz. Ayrıca düğün gününüzde ‘’Acaba saçım bozulacak mı?’’ endişesine kapılmamanız adına özel spreyler ile saçınızın bozulmasını engelliyoruz.

Gelin makyajınıza karar verirken de gelinliğinize, gelin buketinize ve gelin saçınıza en uygun modelleri tercih ediyoruz. Abartıdan uzak sade modeller ile gülüşünüzü en iyi yansıtan makyajı yapmayı tercih ediyoruz.

Hayatınızın en önemli gününde sevdiklerinizin karşısına Zafer Bakırcı Su Kuaför’de yaptırdığınız gelin saçı ve makyajı ile çıkmak ve gelin saçı fiyatları İstanbul içinde en uygunlarına ulaşmak için bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.