Yıldırım Özdemir

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Yıldırım Özdemir Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.000-3.000 TL

Yıldırım Özdemir Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yıldırım Özdemir Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yıldırım Özdemir Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Yıldırım Özdemir Hakkında

Modern, zarif tarzımız ve sektöre yön veren hizmet anlayışımızla birlikte, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz. İstanbul, İzmir ve Muğla’nın seçkin ilçelerinde, muhteşem güzellikte uygulamalar yapıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında aldığımız eğitimlerle birlikte, ekip üyelerimizin daha da profesyonelleşmesini sağlıyoruz. Yıldırım Özdemir Akaretler ailesi olarak, güzellik ve bakıma dair pek çok kaliteli hizmeti bir arada bulabileceğiniz salonumuza sizleri bekliyoruz.

Özel günlerinizde de sizi, kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Hayal ettiğiniz saç ve makyajı mükemmel bir şekilde uyguluyoruz ve düşlerinizi, gerçeğe dönüştürüyoruz. Hayatınızın en değerli günü olan düğün gününüzde, öncelikle sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, düğününüze dair tüm detayları ve nasıl bir saç ve makyajı taşımak istediğinizi öğreniyoruz. Buna göre de birlikte prova tarihinize karar veriyoruz. Ücretsiz prova olanağımız sayesinde, düğün gününüzde tam olarak nasıl görüneceğinizi, önceden deneyimleme şansı elde ediyorsunuz.

Prova günü geldiğinde, yukarıda belirttiğimiz unsurları ve yüz şeklinizi göz önüne alarak; açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş, topuz yapılmış veya örgü modelleriyle süslenmiş saçlardan size en uygun olanını, kusursuz bir şekilde uyguluyoruz. Ardından makyajınıza geçiyoruz.

Bembeyaz gelinliğinizi tamamlayan en önemli unsurlardan biri de nasıl bir makyajı taşıdığınız! Makyajınız için öncelikle, cildinizi makyaja hazır hale getiriyoruz. Alanında uzman makeup artistlerimiz tarafından, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak tarzda bir uygulama yapılıyor ve işte, hazırsınız!

Düğün gününüz geldiğinde, provadakinin aynısı olacak şekilde saç ve makyajınızı uyguluyoruz. Böylece, herhangi bir kötü sürprizle karşılaşma ihtimaliniz de ortadan kalkmış oluyor.

Ayrıcalıklı hizmetimiz ve kişiye özel gösterdiğimiz ilgiyle birlikte, siz değerli gelinlerimize sağladığımız olanaklar bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bu imkanlardan yararlanmak isterseniz, Yıldırım Özdemir fiyat listesi ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Bebek Şube: İnşirah Yokuşu Sokak No. 7/1, Beşiktaş Şube: Vişnezade Mah. Şair Nedim Cad. No: 21

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yıldırım Özdemir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.