Yıldırım Özdemir

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Yıldırım Özdemir Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Yıldırım Özdemir Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Yıldırım Özdemir Sık Sorulan Sorular

Yıldırım Özdemir gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Yıldırım Özdemir gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.


Yıldırım Özdemir gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Yıldırım Özdemir gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Yıldırım Özdemir şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yıldırım Özdemir şehir dışında hizmet veriyor.


Yıldırım Özdemir ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yıldırım Özdemir ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Yıldırım Özdemir Hakkında

Modern, zarif tarzımız ve sektöre yön veren hizmet anlayışımızla birlikte, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz. İstanbul, İzmir ve Muğla’nın seçkin ilçelerinde, muhteşem güzellikte uygulamalar yapıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında aldığımız eğitimlerle birlikte, ekip üyelerimizin daha da profesyonelleşmesini sağlıyoruz. Yıldırım Özdemir Akaretler ailesi olarak, güzellik ve bakıma dair pek çok kaliteli hizmeti bir arada bulabileceğiniz salonumuza sizleri bekliyoruz.

Özel günlerinizde de sizi, kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Hayal ettiğiniz saç ve makyajı mükemmel bir şekilde uyguluyoruz ve düşlerinizi, gerçeğe dönüştürüyoruz. Hayatınızın en değerli günü olan düğün gününüzde, öncelikle sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, düğününüze dair tüm detayları ve nasıl bir saç ve makyajı taşımak istediğinizi öğreniyoruz. Buna göre de birlikte prova tarihinize karar veriyoruz. Ücretsiz prova olanağımız sayesinde, düğün gününüzde tam olarak nasıl görüneceğinizi, önceden deneyimleme şansı elde ediyorsunuz.

Prova günü geldiğinde, yukarıda belirttiğimiz unsurları ve yüz şeklinizi göz önüne alarak; açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş, topuz yapılmış veya örgü modelleriyle süslenmiş saçlardan size en uygun olanını, kusursuz bir şekilde uyguluyoruz. Ardından makyajınıza geçiyoruz.

Bembeyaz gelinliğinizi tamamlayan en önemli unsurlardan biri de nasıl bir makyajı taşıdığınız! Makyajınız için öncelikle, cildinizi makyaja hazır hale getiriyoruz. Alanında uzman makeup artistlerimiz tarafından, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak tarzda bir uygulama yapılıyor ve işte, hazırsınız!

Düğün gününüz geldiğinde, provadakinin aynısı olacak şekilde saç ve makyajınızı uyguluyoruz. Böylece, herhangi bir kötü sürprizle karşılaşma ihtimaliniz de ortadan kalkmış oluyor.

Ayrıcalıklı hizmetimiz ve kişiye özel gösterdiğimiz ilgiyle birlikte, siz değerli gelinlerimize sağladığımız olanaklar bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bu imkanlardan yararlanmak isterseniz, Yıldırım Özdemir fiyat listesi ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Bebek Şube: İnşirah Yokuşu Sokak No. 7/1, Beşiktaş Şube: Vişnezade Mah. Şair Nedim Cad. No: 21

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yıldırım Özdemir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.