Yeliz Meriç Hair Design

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Yeliz Meriç Hair Design Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Yeliz Meriç Hair Design Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yeliz Meriç Hair Design Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yeliz Meriç Hair Design Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Yeliz Meriç Hair Design Hakkında

Yeliz Meriç Hair Design ile tıpkı hayallerinizdeki saç modellerine kavuşabilir, istediğiniz makyajı profesyonel ekibimize yaptırabilirsiniz.

Yeliz Meriç Kuaför Mecidiyeköy’de tamamen kişilerin isteklerine göre değişen özelliklerde saç modelleri tasarlıyoruz. Bünyemizde yer alan ekiplerimiz tamamen sizin isteklerinize göre çalışmalarını sürdürüyor. Siz de ekiplerimiz ile iletişime geçerek salonumuz içerisinde yer alan hizmetlerimizin içerikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Tabii ki istediğiniz hizmetleri bize ileterek yaptırabilirsiniz.

Gelin adaylarımız için çok çeşitli saç tasarımları yapıyoruz. Bünyemizde yer alan modeller içerisinden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sunduğumuz alternatifler üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Kendi tarzlarınıza uygun olabilecek her modeli bize rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Gelinlik modellerine, düğün konseptlerine ve kişilerin tarzlarına göre değişen pek çok özellikte saç tasarımları ortaya çıkarıyoruz. Düğün öncesi sizinle birçok kez prova yapıyoruz. Bu uygulamalar esnasında saç ve makyajların sizinle olan uyumlarını test ediyoruz.

Bize nasıl görünmek istediğinizi rahatlıkla anlatabilirsiniz. Amacımız tamamen mutlu olmanız. Bunun için sizi can kulağıyla dinliyoruz. Kuaför salonumuzda hijyen koşullarına her zaman dikkat ediyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bilmelisiniz ki istediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini yapabiliriz.

Kaliteli markaların en öne çıkan kozmetik ürünlerini kullanıyoruz. Böylelikle hem cilt sağlığınızı koruyor hem de uzun süre kalıcı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Cildinizi mutlaka nemlendiriyor ve baz uyguluyoruz. Makyajı daha sonra yapıyoruz. Aklınıza gelen tüm makyaj uygulamalarını rahatlıkla yapıyoruz. Hazırlıklarınız bittiğinde ise tabii ki sabitleyici sprey sıkıyoruz. Gecenizin sonunda bile sanki az önce sizi yolcu etmişiz gibi görünüyorsunuz.

Siz de hizmet içeriklerimiz ve Yeliz Meriç Kuaför Mecidiyeköy fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mecidiyeköy, Cemal Sahir Sokaği NO 8/B, 34360 Şişli/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yeliz Meriç Hair Design Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.