Umut Kuaför

E-posta Gönder

 • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Umut Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Umut Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Umut Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Umut Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Umut Kuaför Hakkında

Hayalleriniz kusursuz bir organizasyon ile gerçeğe dönüşüyor! Peki, siz bu gecede nasıl görüneceksiniz? Umut Kuaför olarak bu konuyu tüm detayları ile düşünüyor ve bu yükü omzunuzdan alıyoruz! Gelinliğinizle, düğün mekanınızla ve düğün konseptinizle uyumlu bir saç ve makyaj tasarımı ile bu özel günde tepeden tırnağa kusursuz görüneceksiniz!

Pendik’te faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri gelin adaylarımızın memnuniyetini esas alıyoruz. Bunun için de kendimizi sürekli geliştiriyor, saç ve makyaj modellerini yakından takip ediyoruz. Farklı zevklere ve farklı bütçelere aynı anda hitap eden bir hizmet anlayışıyla çalışıyor, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Pendik kuaförleri arasında gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer almak, en büyük hedefimiz! Yenilikçi yapımız ve kalite standardımızı sürekli artırma isteğimiz bu hedef yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

Saç ve makyajınız için bir model oluşturmadan önce nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Sizi doğru bir şekilde yansıtabilmek için önce karşılıklı olarak konuşuyoruz. Bu doğrultuda kısa saçlar için, dalgalı saçlar için ve düz saçlar için farklı model önerilerinde bulunuyoruz.

Saç tasarımınızda saç uzunluğunuzun ve saç renginin son derece önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Makyajınız için ise yüz hatlarınıza, göz renginize ve ten renginize dikkat ediyoruz. İşlemlerimizden önce cildinizi özel kremler ile temizleyerek pürüzsüz olmasını sağlıyoruz. Böylelikle yüzünüz çok daha parlak görünüyor, makyajınızın kalıcılığı artıyor.

Saç ve makyaj dışında türban tasarımı konusunda da son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Farklı konsept ya da tarzlara da hitap edebildiğimiz için gelin adaylarımız gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir.

Bu özel güne Umut Kuaför farkıyla hazırlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Hayatınızın en mutlu gününde bizim de bir payımız olursa, ne mutlu bize!

İletişim

 • Adres:

  Batı Mahallesi 23 Nisan Caddesi No:8 Pendik/İstanbul.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.