Ufuk Er

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ufuk Er Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Ufuk Er Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Ufuk Er Sık Sorulan Sorular

Ufuk Er gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Ufuk Er gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Ufuk Er düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Ufuk Er düğün günü 9 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Ufuk Er gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Ufuk Er gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, el / ayak masaj, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Ufuk Er şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Ufuk Er şehir dışında hizmet vermiyor.


Ufuk Er ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ufuk Er ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Ufuk Er Hakkında

Hayatınızın belki de en özel günü! Bugüne eksiksiz bir şekilde hazırlanmak ve eşiniz dahil tüm sevdiklerinizin gözlerini kamaştırmak istiyorsunuz. Bunun için de sizi anlayan ve dinleyen bir kuaföre ihtiyacınız var. İşte Ufuk Er Kuaför, bu özelliklere sahip bir hizmet anlayışı ile Beykoz’da faaliyet gösteriyor.

Saçınız ve makyajınız için işlemlerimize başlamadan önce pek çok farklı konuya dikkat ediyoruz. Önce birlikte kararlaştıracağımız makyajınızın yüz hatlarınıza, ten renginize, gelinliğinize, saç modelinize ve vücut yapısına uyacak bir tarzın olmasına önem veriyoruz. Ancak sadece saç ve makyajınızın gelinliğinizle uyumlu gözükürse kusursuz bir gelin olabilirsiniz. Bu yüzden de tüm bilgilerimizi bu konu üzerinde yoğunlaştırıyoruz. Gerçekleştirilen her işin güzel bir şekilde sonuçlandırılması, bu işi yapanın deneyimleriyle doğru orantılıdır. Biz de bu sektördeki tecrübemize güveniyor ve sizi hayallerinizdeki geline dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz. Bu özellikleri ile Ufuk Er Kavacık kuaförlerinden farklılık göstererek gelinlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra hem saçınızın hem de makyajınızın gece boyunca ilk yapıldığı halini koruması için özel ve kaliteli spreyler kullanıyoruz. Düğününüzün sonuna kadar görünümünüzü koruyacak, güzelliğiniz ile herkesi etkilemeye devam edeceksiniz.

Saçınız ve makyajınızın yanı sıra ağda, manikür, pedikür ve takma kirpik hizmetlerimiz de bulunuyor. Bir gelinin düğününde kusursuz görünmesi için gerekli tüm detayları salonumuzda bulabiliyorsunuz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için biz hazırız! Ya siz?

Siz de gelinliğinizle, saçınızla ve makyajınızla kusursuz bir gelin olmak istiyorsanız, Ufuk Er Kuaför ile bu isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Modern ve ferah salonumuzda sizi sevdiklerinizle birlikte ağırlamak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

  • Adres:

    Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Hasoğlu Plaza Giriş Kat N:39/27 Beykoz / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ufuk Er Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.