Tuğba Özcoşkun Makeup

E-posta Gönder

0212 963 2674

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 5

Hakkında

Merhaba, bendeniz profesyonel makyaj artisti Tuğba Özcoşkun Aziret. Çok uzun yıllardır güzellik sektörünün içerisindeyim ve bunun makyaj kısmında bilfiil yer alıyorum. Bu metni okuma sebebinizi gayet iyi biliyorum ve profesyonel gelin makyajı İstanbul arayışlarınıza bir son vermek için buradayım. Ancak bu konuda geçmeden önce size kendimi tanıtmak ve karar verme aşamanıza yardımı olması için tecrübelerimden ve size sunabileceklerimden bahsetmek istiyorum.

Şu ana dek makyaj artisti veya uluslararası tabiriyle makeup artist olarak görev aldığım alanların türleri ve sayıları bir hayli yüksek. Profesyonel olarak hizmet verdiğim işimde şimdiye dek harika işlere imza attım ve oldukça iyi projelerin içerisinde bulundum. Şu an hala aktif çalışanı olduğum kanal da dahil ulusal ve reyting rekortmeni kanalların resmi makyaj artisti olarak görev aldım. Her gün düzenli olarak program sunan arkadaşlarımın makyajlarını yapıyorum. Buradan bağımsız olarak çeşitli büyük çaptaki konser ve sahne şovları alan Türkiye’nin tanıdığı ve sevdiği ünlü sanatçılarla da çalışıyorum. Bu isimler arasından örnek vermek gerekirse; Nilgün Belgün, Seda Sayan, Aşkın Nur Yengi ve süper star Ajda Pekkan’ı sayabilirim. Son olarak da yine klip çekimleri, dergi çekimleri, televizyon programlarında da işimi yapıyorum.

Tabii ki bu kadar iş ve profesyonel geçmiş arasında özel günlerin en güzeli olan düğünlere de yer var. Çiftlerin en mutlu günlerinde yanlarında olarak özellikle de gelinlerin heyecanını paylaşıyorum. Onların makyajını yüz hatlarını ön plana çıkaracak ve ten renklerine uyacak şekilde hem günümüz modasına hem de isteklerine dikkat ederek yapıyorum. En kaliteli markaların ürünlerini en güncel makyaj tekniklerini kullanıyorum.

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa İstanbul gelin saçı ve makyajı artisti arayışınız için daha fazla zamanınızı harcamayın. Yandaki formu doldurun ve bendeniz Tuğba Özcoşkun Aziret ile hemen iletişime geçin!

İletişim

Tuğba Özcoşkun

 • Telefon: 0212 963 2674

 • Adres: İstanbul

Tuğba Özcoşkun Makeup Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!