Trio Kuaför


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Trio Kuaför sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Trio Kuaför'de bugüne dek, müşterilerimizi hayatlarındaki çok özel anlarında her zaman yanlarında olduk. Ancak hiçbir zaman unutulamayacak, heyecanı ve hazırlığı aylar öncesinden başlayan, herşeyin mükemmel olması için nokta nokta her detayın üzerinden geçilen bir gün vardır:
"Gelin" olacağınız gün!

Bizler sıcak ve samimi ortamımızda, ekibimizin dinamikliği, profesyonelliği ve güleryüzü ile o güne ait tüm heyecanınızı paylaşmayı çok seviyoruz. Bizi biz yapan anlayışımız müşterilerimizin "Mutluluğu" için çalışmamızdır.

Hayalinizdeki düğün için biz Trio Kuaför olarak çok özel tavsiyelerimiz ile sizlerin yanınızdayız.

Gelinlik seçiminizden sonraki adım Gelin saçı modeline karar vermek olmalıdır.
Bu süreç için en az 3 hafta önce salonumuzu ziyaret etmenizi öneririz. Çünkü güzelliğiniz için sizlere özel uzman servislerimizi sizlerle paylaşıyor ve stilinizi belirliyor olacağız.
Kendinizi dünyanın en güzel kadını hissetmenizi sağlamak için profesyonel bir el olarak yanınızdayız. Gelin saçınıza karar verdikten ve provamızı gerçekleştirdikten sonra sizlere özel renklendirme, kesim, saç bakımı ve makyajın yanında diğer ek servislerimizi sizlerle paylaşarak düğün gününüze kadar olan süreyi en uygun şekilde gün gün planlıyoruz.
Aynı zamanda sevdiklerinizle de bu anı paylaşarak heyecanınızı paylaşmayı arzu ederseniz, tüm sevdikleriniz için de kişiye özel saç ve makyaj tasarımları ile yanlarında olacağız.
2011 yılının Gelin saçı trendlerine baktığımızda yine "sofistike" ve "romantik" modeller karşımızda. Ancak önemli olan Gelin' lerin hissettiği ve kendisini görmeyi arzuladığı modelleri ortaya çıkarabilmektir. Düğün gününüzdeki saç modeliniz ve makyajınız ile göz kamaştırıcı olmak için lütfen bize danışın.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Sezgin Kole Adres 2. Ulus Hakkı Şehithan Sok. Okay Apt. No: 8/A Beşiktaş
Beşiktaş,
Evleneceklere Destek Hareketi
Trio Kuaför ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Trio Kuaför hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap